MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

maj 26

From outer space

dodane przez: MacademianGirl dn. 26-05-2011 r.

Ostatnio wszystko kręci się wokół kosmosu. Podczas gdy wciąż śnie o jakiejś kiecce z tym motywem, chciałam Wam pokazać moją gwiezdną kurteczkę. Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia, ale jakoś  nie miałam jej do czego założyć. W międzyczasie, na ebay'u zamówiłam te oto buty, inspirowane koturnami Finska (cena 600$ USD jest dla mnie niestety zaporowa), które absolutnie kocham i które śnią mi się po nocach ;) Nie chciałam nic mówić, bo bałam się, że przyjdą i okażą się za małe albo coś takiego... Jednak obawy były złudne - są  i d e a l n e !  <3 Opłacało się na nie czekać miesiąc, no i stanowią prawdziwy 'perfect match' z gwiezdną kurtką :)

UWAGA! P.S. Wszystkie miłośniczki obuwia serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na blogu  Miss Ferreira   (link pod nazwą) - do wygrania dowolny model ze strony Stylowebutki.plŻyczę szczęścia ;)
ENGLISH VERSION BELOW THE  PHOTOS 
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
4a.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
15.jpgphotographed by A. Grałek
wearing: jacket, belt - random shop, skirt - allegro.pl, shoes - ebay.com, bracelets: pink - iloko.pl and silver - carry 
Everything now is 'cosmic'. While I still dream about the dress with that motive, I wanted to show you my star-dust jacket ;) I felt in love with it the first time I saw it, but till now I didn't have anything special to wear it with... In the meantime I ordered from ebay those wedges inspired with the one from Finsk (unfortunately the real ones are so expensive that I just cannot afford them). I dreamed about shoes like that! And now after a month they finally came and they're SO perfect! And of course now I have the perfect match to the jacket ;)

wpis edytowany 2011-05-26 o godz. 18:40:27

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0