MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

maj 28

Feeling so blue today

dodane przez: MacademianGirl dn. 28-05-2011 r.

Nadszedł czas największego ciśnienia na uczelni - nie powiem żebym była z tego powodu szczęśliwa. Dzisiejszy set można by nazwać lekko męskim (jest przecież koszula, marynarka i spodnie), gdyby nie te wszystkie kolory, no i obcasy ;) Wiem, że obiecałam pojawiające się co jakiś czas projekty butów i jak tylko skończy się ten cały amok słowa dotrzymam!

Tymczasem bądźcie wyrozumiali ;)
Całusy <3
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS 
1.jpg
2.jpg
3.jpg
3a.jpg
4.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
10a.jpg
11.jpg
12.jpg
IMG_1387.jpg

wearing: blazer (second hand) - allegro.pl, shirt - second hand, pants - mango, shoes - bata, earrings - six, necklaces - random shop 
Now is the most busy time at the Academy, so there's not much to be happy about. Today's outfit you could call a bit boyish - if there weren't so many colors and heels of course ;) I know I promised you guys that I'll keep on posting some of my sketches/designs of shoes and I will, just as soon as this madness is over!

In the meantime please be understanding ;)
Kisses <3 

wpis edytowany 2011-05-28 o godz. 23:09:58

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0