MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

cze. 04

I've got a retro feeling

dodane przez: MacademianGirl dn. 04-06-2011 r.

Kochani! Przepraszam Was bardzo, że jeszcze nie odpowiedziałam na część komentarzy, ale nie spałam od dwóch dni, a roboty mam jeszcze full :( Dlatego, na te pytania, które nie są naglące postaram się odpowiedzieć po środzie, po weekendzie i oczywiście zwizytować wasze blogi^^ Dziękuję Wam! :* Wszystko do mnie dociera i doceniam to, proszę jedynie o trochę cierpliwości <3

Jako, że dzień zlewa mi się z nocą, nowych zdjęć brak, dlatego mam coś specjalnego. Niedawno odezwała się do mnie świetna warszawska fotografka - Anna Powierża (jej portfolio możecie zobaczyć TU).Jej zdjęcia są przepiękne <3 Zobaczyła ogłoszenie tu na blogu i zaoferowała, że w zamian za przygotowanie przeze mnie dwóch stylizacji na dany temat (oczywiście jeśli jej się spodobają) zrobi mi sesję! :) Generalnie miałam się zainspirować hasłem 'american dream wedding' i chodziło o stylizacje w stylu vintage/retro - 1 z nich bardziej ślubna, 2 natomiast też w tym klimacie, ale już w normalnych ubraniach. To jest ta druga, pierwszą jeszcze Wam pokażę :) Także po wszystki zaliczeniach jadę na foty :)

Druga sprawa jest taka, że dzwonili do mnie z DDTVN i dostałam zaproszenie na wtorek do programu Moda Polska!!! Wiiii :))) Na początku pękałam, 'bo sesja, bo jak', ale mama mnie namówiła, żeby się wyrwać jakoś na jeden dzień i jadę! Nie pytajcie o szczegóły bo ja sama nic nie wiem - wiem tyle, że mam być w studiu o 8.30 we wtorek i mam wziąć DUUUŻO ubrań :D (z tym akurat nie będzie problemu ;P). A i jeszcze wiem, że na nagraniu będzie też Karolina z bloga Cajmel, uwielbiam jej bloga więc cieszę się, że bedę miała okazję ją poznać :)))
A teraz najważniejsze - DZIĘKUJĘ WAM Z CAŁEGO SERCA, BEZ WASZYCH GŁOSÓW NIE BYŁOBY TO MOŻLIWE!!! <3 Tak więc kochani, wtorek Moda Polska w TVN zaprasza :)

Wybaczcie literówki i tym razem mało uśmiechnięte zdjęcia - miałam wtedy niespecjalny dzień(byłam tak nieprzytomna, że częśc zdjęć zrobiłyśmy z torebką tył na przód :P)...
Całusy, Tamara :***
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS  
1.jpg
1a.jpg
1aaa.jpg
1c.jpg
4.jpg
4aa.jpg
4b.jpg
6.jpg
7.jpg
7a.jpg
7c.jpg
7b.jpg

13.jpgphotographed by A. Grałek
wearing: blouse, hat and bag - all second hand, skirt - jacqueline riu, shoes - oyve
Dear guys!


I'm so sorry that I didn't respond yet to part of your comments but I haven't slept in two days and I still have A LOT work to do :( So I'll try to do it after Wednesday and of course visit your blogs! SO sorry, just have a little patience, because I really appreciate the comments that you write!!! <3
  

The set above is inspired with idea of vintage/retro style. First of two stylizations I was supposed to prepare for great polish photographer - Anna Powierża (You can see her portfolio HERE). She saw my advertisement on blog, that I'm looking for a photographer and she offered to do me a professional photo shoot :))
 

Another thing is that I was asked to came to the "Good morning TVN" studio, because of the photo of stylization that I've send them and won :) There will be some other people too :)) I'm, so happy, THANK you guys for voting!!! <3

Kisses, Tamara :*** 

wpis edytowany 2011-06-05 o godz. 16:17:21

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0