MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

cze. 11

StreetStyle Szczecin #1

dodane przez: MacademianGirl dn. 11-06-2011 r.

Kochani - przepraszam Was, że ostatnio kontakt ze mną jest delikatnie mówiąc 'przerywany' ;p We wtorek mam dwa ostatnie egzaminy (tak, tak wielkie COMBO) i będę wolna! A wtedy to już obiecuję, że ruszę pełną parą :***

Tymczasem, pamiętacie jak mówiłam, że marzy mi się cykl Street Style'owy, na razie zaczynam skromniutko bo z 2 złapanymi dziewczynami (przy czym jedną akurat znam, więc troszkę oszukałam ;P), ale mam zamiar i to porządnie rozwinąć! Mam tyyyyle pomysłów :D Jakoś tak wyszło, że zdjęcia pod znakiem marynarek, w przyszłości postaram się urozmaicić :)
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS 
Untitled-1.jpgAnia 19 lat, plac Sprzymierzonych
Untitled-1.jpgOla 19 lat, okolice dworca PKP 

My dear, I'm so sorry that the contact with me is a bit difficult lately, but I have the last two exams on Tuesday (yes, great COMBO isn't it?;P)  and I'll be free! Then I promise you, that everything will start 'moving' properly.
But now I'd like to show you the start of the Street Style Szczecin series, it's not very rich at the moment (only two girls), but it will evolve ;D As you can see this time my love to the blazers is manifesting itself <3

wpis edytowany 2011-06-11 o godz. 11:17:26

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0