MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

cze. 12

If Pocahontas was from Spain...

dodane przez: MacademianGirl dn. 12-06-2011 r.

Moja pierwsza taka spódnica i od razu 'bam!' - fuksja :D Przyznam szczerze, że miałam opory przed taką długością z racji tego, że jestem niewysoka, ale do odważnych świat należy, więc jak tylko znalazłam ją w lumpie, nie zastanawiałam się ani chwili. Cześć z Was zna już tę spódnicę i pamiętam, że obiecałam ją pokazać w poprzednim zestawieniu, ale cóż mogę powiedzieć - kobieta zmienną jest :) Drugim moim łupem jest bluzeczka al'a pierrot z allegro (też niby używana, ale nie widać po niej ani trochę). Kochani lato rusza pełną parą - let's EMBRACE it! :))
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS 
1.jpg
2.jpg
3.jpg
3a.jpg
5.jpg
4.jpg
6.jpg
7.jpg
9.jpg
8.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg

15.jpg
wearing: top (second hand) - allegro.pl; skirt, bag - second hand, shoes - random shop,ring - new yorker, flower - promod, orange bracelet - grey wolf
My first midi skirt and 'bam!' - fuchsia ;D I was thinking about this kind of skirt for a long time but I always thought I'm to short for this kind of length. Anyway when I found this in second hand I decided to try! I mixed it with one of my latest catch - the blouse ala Pierrot that I've bought on allegro.pl. What can I say my dear - the summer is finally here, let's EMBRACE it! :)))

wpis edytowany 2011-06-19 o godz. 11:09:56

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0