MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

cze. 17

Vintage bride

dodane przez: MacademianGirl dn. 17-06-2011 r.

No i nareszcie jest po wszystkim! Uff! Sesja za mną i jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwa :) Jeszcze nie odespałam wszystkiego, ale jestem na najlepszej drodze :D  Zostało mi do załatwienia kilka drobnych spraw i na dobre rozpocznę upragnione wakacje. Nawet wakacyjna praca mi nie straszna! ;)))

Tym razem sesja trochę bardziej obfita niż ostatnio, bo jest to obiecana cześć druga zdjęć do tematu 'American dream wedding'. Zdjęcia wyszły przepiękne i chciałam się z Wami nimi podzielić :* Miałam za zadanie przygotować dla Ani Powierży stylizację lekko ślubną ale w stylu vintage. Delikatną sukienkę przełamałam stosunkowo cięzkimi butami ;) W zamierzeniu sesja ma być przeznaczona dla pary, niestety jako, że pary nie mam ubrałam tylko siebie ;D A co!

Ściskam mocno, Tamara <3

1.jpg
1a.jpg
2.jpg
4.jpg
3.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
10.jpg
9.jpg
11.jpg
12.jpg
12a.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpgphotographed by A. Grałek
 wearing: dress (borrowed) - allegro.pl, shoes - quazi, bag - second hand
My exams are finally  over - I'm soooo happy about it! I have only few unfinished businesses to do and even holiday work cannot scare me ;)))

This time I'd like to present you more photos than usual, because it's the second part of shots to theme 'American dream wedding' . Originally, the stylization I was supposed to prepare for Anna Powierża, is meant for a couple. Unfortunately as I'm single I could dress only myself ;P Don't worry it was still a HUGE fun! 

Loads of hugs, Tamara <3 

wpis edytowany 2011-06-21 o godz. 18:02:44

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0