MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

cze. 20

Feel like wearing something fancy! | LEOPARD skirt

dodane przez: MacademianGirl dn. 20-06-2011 r.

Tym razem miałam ochotę na coś eleganckiego, ale mimo wszystko z letnią nutą. Przyznam, że nie hołduję zasadzie, że panterka jest sama w sobie tak wyrazista, że nie należy jej łączyć z innymi kolorami. Wręcz przeciwnie, choć doskonale wygląda w połączeniu z brązem oraz klasyczną czernią, moim zdaniem świetnie komponuje się z fuksją, pomarańczem czy innymi wyrazistymi kolorami. Należy jednak wtedy pamiętać (i wiem, że mówię to ja, więc przyganiał kocioł garnkowi ;D), żeby powstrzymać się od nadmiaru dodatków. Ponieważ moja bluzka ma ozdobny kołnierz, powstrzymałam się od zakładania kolczyków i biżuterii, poza pierścionkiem, który ostatnio noszę niemal do wszystkiego :) Włosy wyprostowałam i spięłam wysoko w prosty kucyk - już dawno marzyłam, że sobie taki zrobię. Mam nadzieję, że wszyło elegancko ale po mojemu ;))

P.S. Moja stylizacja w bananowej marynarce została dzisiaj wyróżniona na Zeberce, strasznie mi miło :))) Link TUTAJ

Buziaki <3
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS  
1.JPG
4.JPG
2.JPG
2a.JPG
3.JPG
1a.JPG
5.JPG
5a.JPG
7.JPG6.JPG8b.JPG

9.JPG
IMG_2277.JPGphotographed by A. Grałek
 wearing: top - camaieu, skirt - asos.com, shoes - oyve, ring - new yorker, bag - solar
This time I wanted to dress more elegant than usual but still keeping the summer touch. I have to admit that I'm not fan of a rule, that leopard pattern is so strong that we shouldn't mix it with other strong colors. Exactly the opposite, I think it looks amazing with vivid ones, like fuchsia or orange. Of course you have to remember than not to wear too many jewelery or accessories, but with a bit of balance it's a perfect combo! As my top has a necklace in it, I decided to leave the earrings at home and took only the gold ring that I'm wearing to pretty much everything lately ;) I tied my hair up and made a simple pony tail - I wanted one like this for a long time. This set is elegant but I hope I made it elegant my way ;)

P.S. My outfit with banana blazer was featuret today on the site Zeberka.pl, I'm so happy! :) You can see it HERE

Kisses <3 

wpis edytowany 2011-06-22 o godz. 17:13:52

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0