MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

cze. 22

I'm a WILD CHILD!

dodane przez: MacademianGirl dn. 22-06-2011 r.

Dzisiejszy zestaw jest chyba jednym z moich ulubionych. Oddaje to, że strasznie ciągnie mnie do takich indiańskich, etnicznych klimatów, lubię jednak dodać im nieco nowoczesności - stąd okulary aviatorki i dwie drapieżne bransoletki na lewej ręce. Przyznam też, że kocham pióra (wszelkiego rodzaju) i najchętniej powczepiałabym je sobie we włosy (co niewykluczone, że jeszcze uczynię ;D)  Na razie jednak, musiałam zadowolić się cudnymi kolczykami z Iloko.
Do kamizelki kupionej w ostatnie wakacje w Karpaczu, doczepiłam kołnierz z lisa, który kiedyś dostałam od mamy. Przyznam, że budziłam  niemałą sensację na ulicy, idąc sobie tak w botkach i lisim kołnierzu w środku lata. Tylko pomyśleć, że jakoś kalifornijskie dziewczyny cały rok zasuwają w kowbojkach do szortów i nikt się temu nie dziwi. Ubiegnę wasze pytania - nie, nie było mi gorąco, kołnierz praktycznie nie grzeje, jeżeli nie jest zapięty pod szyją, a buty są nieocieplane (niech żyją Włosi;D). Poza tym nie było upału ;)

Podsumowując pół żartem-pół serio, odezwała się we mnie chyba krew mojej prababci, bo ostatnio mam szczególne nasilenie potrzeby noszenia wszelkich skór, piór i futer. Cóż mogę powiedzieć, musicie mi wybaczyć - mam naturę łowcy ;D

Całusy <3
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
8a.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
15.jpg
16.jpg
wearing: top, necklace and shorts - Camaieu, shoes and vest - random shop, ring - six, bag - bata, earrings - iloko.plToday's set is probably one of my favorites. It shows how much I'm into all kind of ethnic stuff right now. The vest is from last year, I bought it on a trip to polish mountains. I decided to add to it a fur collar that my mom gave me some time ago. I just adore the combination :) 
I must admit, that in my city I was a huge sensation, when I was walking on the street with this fox fur and my Italian boots - polish people aren't used to see people looking like this when it's summer ;P Funny thing is that California girls walk all year in cowboy boots and nobody is surprised.  Frankly, I love all kinds of feather, leather and fur - but what can I say, you have to forgive me - I have the soul of a hunter ;D

wpis edytowany 2011-06-24 o godz. 11:44:02

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0