MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

cze. 23

FIND ME ON FACEBOOK

dodane przez: MacademianGirl dn. 23-06-2011 r.

Moi Drodzy, tym razem króciutko :) Jako ze jest nas coraz więcej, postanowiłam uruchomić stronę na FB, gdzie będę się z Wami na bieżąco porozumiewać, publikować jakieś moje bieżące inspiracje, nowe nabytki, informować Was o różnych rzeczach itp.(oczywiście komunikacja poprzez bloga jak najbardziej będzie, to jest tylko dodatkowa opcja :)). Jednym słowem, znajdzie się tam wszystko to, na co na blogu nie zawsze jest miejsce, ponieważ zapanowałby chaos.
Już wkrótce będę profil aktualizować na bieżąco, także zapraszam <3

P.S. Na wszystkie Wasze komentarze postaram się odpowiedzieć dzisiaj i serdecznie dziękuję za tak liczne wsparcie! What can i say - LOVE you guys! :)))My Dearly Beloved, this time a short post :) I just wanted to inform you that I finally decided to create a Facebook page for us to contact more directly (of course it's just an additional option, you can contact me via blog if you prefer;). Anyway on FB I'm gonna to post stuff that there's no place for here, unless I want things to get chaotic. 
Soon I'm gonna start to post there regular, so feel welcome to join me there <3

Kisses, Tamara 

wpis edytowany 2011-06-23 o godz. 18:55:24

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0