MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

cze. 25

Stop saying 'I WISH', start saying 'I WILL'

dodane przez: MacademianGirl dn. 25-06-2011 r.

Przede Wszystkim chciałabym Was przeprosić, że tyle to trwało :* Lekkie opóźnienie posta wynikło z dwóch rzeczy:  po pierwsze ogarnięcie FB okazało się bardziej czasochłonne niż sądziłam, ale teraz już mniej więcej wiem co i jak i cieszę się, że i tam Was przybywa^^ Po drugie, przyznam, że znowu mam problem z aparatem, a właściwie jego brakiem :( Niestety (wbrew moim nadziejom), uczelnia nie zgodziła się na wypożyczenie sprzętu w okresie wakacyjnym. Ponoć wynika to z tego, że ostatnio ktoś ukradł nowo zakupiony szkolny tablet (co to ma wspólnego ze mną nie wiem, bo przecież wypożycza się sprzęt jako konkretna osoba i odpowiada za niego finansowo). W związku z tym, podjęto decyzję aby aparaty itp. zamknąć na wakacje pod kluczem - mądrze.

Wierzcie mi, że najchętniej dodawałabym notki codziennie, bo nawet nie wyobrażacie sobie jaką radość sprawia mi  bycie tutaj i obcowanie z Wami! <3 Niestety, nie jest to wszystko takie proste. Mam jednak nadzięję, że coś się uda wykombinować - dlatego, tu mój apel, jeśli jest ktoś ze Szczecina, kto ma sprzęt a potrzebuje kogoś do 'wymiennej' fotografii (czyli ja Tobie a Ty mi), to od 17 lipca jestem chętna na współpracę :))) (4-17.07 mam plener i nie będzie mnie w mieście).  Obiecuję, nie gryzę ;P

Dobra dosyć tego smędzenia ;D Wracamy do przyjemnych rzeczy^^ Tym razem postawiłam na nieco ryzykowne połączenie kolorów - delikatny, prawie karmelowy brąz zestawiłam z różem. Sama lekko zastanawiałam się jak to wyjdzie 'w praniu', ale od kiedy przypadkowo zestawiłam te dwie barwy stwierdziłam, że chcę spróbować :) Dodałam trochę jasnych elementów - kokardę pod szyją, na głowie i buty, żeby lekko rozjaśnić strój, zwłaszcza dosyć ciężką górę (wielkie combo, czyli brązowa koszula + moje ciemne włosy). Zrezygnowałam z tak kochanych przeze mnie wielkich kolczyków, zadowoliłam się bransoletkami i pierścionkiem ;) Zestaw można rzecz 'made in sh', bo praktycznie bez żadnych metek.

 Tamara <3

No i P.S. Kocham moje nowe koturny ;D
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS
1.jpg
1a.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6a.jpg
7.jpg
7b.jpg
8.jpg
8b.jpg
10.jpg
12A.jpg
12b.jpg
13.jpgphotographed by A. Grałek
wearing: shirt - second hand, skirt (second hand) - allegro.pl, ring - six, wedges - allegro.pl(jacenty007z)
Lately I wanted to try out something new and dared to combine light brown (almost carmel) and bright pink :) I was wandering how it's gonna look like, but I must admit I'm happy with the result. I added few light accessories, to brighten it all up a little bit, especially the dark combo on the top - meaning the brown shirt and my dark hair ;) So there's a bow in the hair and around the collar and beige shoes. The set is consists mostly of second hand things - hardly any labels this time. 

Tamara <3 

And P.S. I LOVE my new wedges ;D

wpis edytowany 2011-06-26 o godz. 11:58:14

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0