MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

cze. 27

Lennon's daughter

dodane przez: MacademianGirl dn. 27-06-2011 r.

Przyznam szczerze, że i ja oszalałam na punkcie lenonek w rozmiarze oversize :) Do tego stopnia, że kupiłam sobie dwie pary - wersję standardową (prezentowaną poniżej) i niebieską, którą jeszcze będziecie mieli okazję zobaczyć. Dzisiejszy zestaw, powstawał przyznaję nieco na wariata, bo miałam tylko chwilę, żeby się przebrać i zdążyć na spektakl w szczecińskiej malarni (stąd jestem taka wygnieciona, za co przepraszam). Po tym jak przesiedziałam na niewygodnym krzesełku około 1,5 h o śladach prasowania można było zapomnieć. Na szczęście 'Cięte historie' nie zawiodły ^^ Niestety, później miałyśmy z mamą dosłownie chwilę na zrobienie zdjęć. Oczywiście zaczęło lać. Możecie obserwować co dzieje się z moimi włosami kiedy jest wilgotno, żeby zacytować znane powiedzenie 'czuję się jak słoneczko' ;D Zapewne niejedna z Was wie o co mi chodzi ;)

P.S. Któraś z Was pytała mnie co to za pomadka, której używam - spieszę z wyjaśnieniem, że to zwyklak jakiś ze sklepu wszystko za 3 zł ;P
EDIT: Moje Drogie, lakier to Miss Selene 11 ;) 
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4a.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg


8b.jpg
8bb.jpg
9a.jpg
10.jpg
 wearing: blazer - second hand, top and necklace - camaieu, pants and bag - reserved,  shoes - bata, ring - new yorker, earrings - iloko.pl, sunglasses - cubus
I'll have to confess that I'm one of those people crazy about oversize lennon sunglasses. I've even boughten two pairs - the regular one, which you can see below and the blue one which is still to present ;) Today's outfit is a bit careless I must admit, because I had only few minutest to change before going to the theater (that's why my clothes are a bit creased). After 1,5 h sitting on an uncomfortable chair, you could only dream about seeing any signs of ironing. Luckily, the performance was great ;) Afterwards, me and my mom had very little time to take the shots, as it started to raining. You can see what happens to my hair when it's humid - there's a cloud of my wet hair raising up around my hair ;D Most of you girls, probably know what I'm talking about ;) 

wpis edytowany 2011-06-28 o godz. 11:08:25

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0