Lucky Loser Diy Clothes

blogi.szafa.pl/ /Lucky_Loser

mar. 18

DIY Painted Shirts: Akcja Przedwiośnie ;)

dodane przez: Lucky_Loser dn. 18-03-2012 r.

Dziś nieco większy sort koszulkowy, jak to u mnie od sasa do lasa, krzyże, flagi, co do głowy przyjdzie i na co czasu starcza. Ciepło za oknem, wiosna jakby, więc trafiłem ciuchami w pogodę ;) W tygodniu nieco jeansu będzie, a w planie dalszym więcej kolorów, powycinanych na różne sposoby koszulek i może za długo odkładane legginsy się wezmę.Enjoy :)
diy-usa-galaxy-krzyz-flaga-ombre-czaszka-kosmos-psychobilly-punk-gothic-tattoo-ręcznie-malowane-lucky-loser-handmade-blogKrzyż Galaxy, już klasyk, chyba ;)
diy-usa-galaxy-krzyz-flaga-ombre-czaszka-kosmos-psychobilly-punk-gothic-tattoo-ręcznie-malowane-lucky-loser-handmade-blogKoszulkę nieco podrasowałem nożyczkami, cięcia dają niezły efekt i nie jest to mój ostatni tego typu projekt, będą kontynuacje. Jeszcze dziś będzie osobny post z tą koszulką.
diy-usa-galaxy-krzyz-flaga-ombre-czaszka-kosmos-psychobilly-punk-gothic-tattoo-ręcznie-malowane-lucky-loser-handmade-blogSugar skull, motyw a'la dia de los muertos, lubię takie czaszeczki i dłubanie takich szablonów :)
diy-usa-galaxy-krzyz-flaga-ombre-czaszka-kosmos-psychobilly-punk-gothic-tattoo-ręcznie-malowane-lucky-loser-handmade-blogZnów klasyk, nieco dół koszulki "skorygowałem".
diy-usa-galaxy-krzyz-flaga-ombre-czaszka-kosmos-psychobilly-punk-gothic-tattoo-ręcznie-malowane-lucky-loser-handmade-blogNative już było i bedzie, bo fajnie się to robi, różne techniki DIY ładnie się komponują.
diy-usa-galaxy-krzyz-flaga-ombre-czaszka-kosmos-psychobilly-punk-gothic-tattoo-ręcznie-malowane-lucky-loser-handmade-blogBloody Mary, taka wariacja na temat zombie :D
diy-usa-galaxy-krzyz-flaga-ombre-czaszka-kosmos-psychobilly-punk-gothic-tattoo-ręcznie-malowane-lucky-loser-handmade-blogWzór debiutował w rozdaniu, nieco bardziej "brudne" USA :)

***Wszystkie powyższe koszulki dostępne na Allegro, link gdzieś obok :)

wpis edytowany 2012-03-18 o godz. 22:40:33

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Lucky_Loser
Zobacz blog

Lucky_Loser napisała:

dodane: 19-03-2012 21:03

wpis importowany z bloggera
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Ciuchy DIY / hand made / trashion by Lucky Loser

O mnie

Lucky_Loser

Na szafie od: 15-07-2011

Obserwuj

Moje diy ciuchy dostępne na blogu: www.luckyloserclothes.blogspot.com I na fejsie: https://www.facebook.com/LuckyLoserDIY

Obserwują blog
cala_z_czekolady
Filliza
edytka137
korba_89
bittersweet6
xdchodztuxd
Orioness

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0