Lucky Loser Diy Clothes

blogi.szafa.pl/ /Lucky_Loser

wrz. 04

Pocahontas from outer space!

dodane przez: Lucky_Loser dn. 04-09-2012 r.

DIY+shorts+galaxy++cross+boho+2.JPGDIY+shorts+galaxy++cross+boho+7.JPGDIY+shorts+galaxy++cross+boho+4.JPGDIY+shorts+galaxy++cross+boho+5.JPGDziś na mym blogu galaktyczny gość (hmm, gościówa?!), a konkretnie Ola albo Mishon, jak kto woli. Niektórzy mogą ją kojarzyć z aktywności na polu muzycznym, inni z blogowej publicystyki, a ci co nie kojarzą wcale, cóż, niech nadrobią braki ;) Tak czy owak, osoba to niebanalna, autentyczna, mocno osadzona w "szatańskich" klimatach i ogólnie w dechę. A że do tak barwnych i sympatycznych postaci moje macki lgną nad wyraz chętnie i ze wzajemnością, to i niewiele upłynęło wody w Styksie, gdy magiczne (+100 do lansu), galaktyczne szorty rwały się do nowej właścicielki.Cóż pisać więcej, wszystko widać :)
Jak komuś mało (no raczej), to serdecznie polecam bloga współprowadzonego przez Mishon, pełnego wszelkiej maści stylizacji, subkulturowych smaczków, zombie, genialnego obuwia, tatuaży i innych istotnych treści. Co ważne, wszystko to podane na luzie, bez szafiarskiego fanatyzmu i much w nosie ;)

 http://freakshowproject.blogspot.com/

wszelkie njusy i inne cuda również na fejsie, klik & lajk:

https://www.facebook.com/pages/Freakshow-Project/359231280793303

666 <3wpis edytowany 2012-09-04 o godz. 22:33:48

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Ciuchy DIY / hand made / trashion by Lucky Loser

O mnie

Lucky_Loser

Na szafie od: 15-07-2011

Obserwuj

Moje diy ciuchy dostępne na blogu: www.luckyloserclothes.blogspot.com I na fejsie: https://www.facebook.com/LuckyLoserDIY

Obserwują blog
cala_z_czekolady
Filliza
edytka137
korba_89
bittersweet6
xdchodztuxd
Orioness

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
1