Why not now?

blogi.szafa.pl/ /Katrina03

luty 18

Początek

dodane przez: Katrina03 dn. 18-02-2013 r.

Początki jak wiadomo z reguły są trudne. Tytuł bloga 'why not now?' odnosi się właśnie do tych początków i znanego hasło 'od jutra'. Trzeba zmienić to 'od jutra' na 'teraz' a to już ogromny krok by pójść na przód. Na blogu będę zamieszczać wpisy dotyczące ćwiczeń, fitnessu, odchudzania i rzeczy z tym związanych. Ćwiczę już od dosyć dawna, ale ostatnio mam jakiś kryzys i właśnie dlatego założyłam bloga, ponieważ zawsze to jakaś motywacja. Zawsze miałam hopla na punkcie ćwiczeń, zdrowego odżywiania więc będę się tutaj dzielić z Wami moimi doświadczeniami, które myślę, że na pewno komuś się przydadzą. Powstało mnóstwo blogów na ten temat, ale myślę, że pomimo tego ktoś może znajdzie czas, żeby od czasu do czasu coś przeczytać.

Próbuję wszystkiego co się da, nie ograniczam się tylko do jednej formy aktywności. Dzisiaj opiszę moją nowinkę, którą niedawno odkryłam a mianowicie

"Fitness Blender's 1000 Calorie Workout"

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ocWjGpBrTjg

Ogólne wrażanie po całym treningu: Myślę, że jego trudność jest średnia, większość na pewno sobie poradzi zwłaszcza, że między ćwiczeniami są krótkie przerwy. Dodatkowo po lewej stronie znajduje się licznik, które pokazuje ile kalorii spaliliśmy. Najważniejszą rzeczą jest jednak, że do takich ćwiczeń należy spożywać więcej kalorii i nie można o tym zapomnieć. Najlepiej by spożyć jakiś posiłek po zakończeniu treningu. A więc zapraszam do testowania :)

 

 

wpis edytowany 2013-02-18 o godz. 13:45:55

Fitness,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


margerita28

margerita28 napisała:

dodane: 18-02-2013 17:03

Witaj i powodzenia:)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Why not now?

Prowadzony przez:
Katrina03

Fitness & Sport czyli to co kocham najbardziej..

O mnie

Katrina03

Na szafie od: 18-01-2010

Obserwuj

Blog stanowi jedną z wielu motywacji w dążeniu do figury idealnej :)

Obserwują blog
fortunatelyy
jarocha
kokoo00
ciaban
feeeeling
martynkaaDe

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0