Konkursy Szafa.pl

blogi.szafa.pl/ /KONKURS

sty. 05

II ETAP KONKURSU - TEMATY!

dodane przez: KONKURS dn. 05-01-2012 r.
II ETAP KONKURSU - TEMATY!

 Rozpoczynamy II etap konkursu na blogi modowe!

Waszym zadaniem jest umieszczenie 3 wpisów z przygotowanymi  i opisanymi stylizacjami na temat:

1. „Męski szyk” – uwodzicielsko w męskim stylu

2. Zaprojektuj kreację zgodnie ze stylem Ultrabooka S3

3. Stylizacja „Jestem EKO”

Wszelkie środki dozwoloneZdjęcia, kolaże, różne formy i materiały….

Wasze propozycje zestawów muszą być opublikowane w 3 osobnych wpisach do 22 stycznia 2012r. włącznie. Pamiętajcie, by nazwać kategorię, w których umieścicie wpisy "na konkurs"!

Jury oceni Wasze propozycje pod względem atrakcyjności, kreatywności i estetyki wpisów!ATRAKCYJNE NAGRODY CORAZ BLIŻEJ :) POWODZENIA!

 

wpis edytowany 2012-01-05 o godz. 17:13:10

konkurs, blogi modowe, nagrody, top stylizacje, blogi, ultrabook s3, acer,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


kina240797

kina240797 napisała:

dodane: 11-03-2012 21:28

Polecam blog : Dopiero zaczynam ; )) codziennie bedę dodawała nową notkę ; )
 

emi_zuza
Zobacz blog

emi_zuza napisała:

dodane: 26-01-2012 18:52

Jako, że idę dziś do pracy i nie wrócę do wieczora chciałabym tylko prosić by o mnie pamiętać na liście zakwalifikowanych uczestników :) (3 stylizacje zrobione w kategorii na konkurs) dziekuję bardzo :):P
 

Akeelah
Zobacz blog

Akeelah napisała:

dodane: 26-01-2012 10:06

Fajne, też lubie ten pierwszy, tylko dla mnie z zwyczajne :D
Ale j jestem porabana i lubie jak coś est inne od wszystkiego :D
 

niedozywiona
Zobacz blog

niedozywiona napisała:

dodane: 26-01-2012 10:02

blogi.szafa.pl/nesairah
blogi.szafa.pl/miss-popy
blogi.szafa.pl/olusia89
blogi.szafa.pl/aniadkot
blogi.szafa.pl/kamiqa

kolejność przypadkowa, a wszystkie te blogi uwielbiam i odwiedzam, kiedy tu zaglądam :)
 

Akeelah
Zobacz blog

Akeelah napisała:

dodane: 26-01-2012 09:44

Pokaż swoje faworytki, chcę obejrzeć! :) Nie było mnie półtora tygodnia, przegapiłam sporo wpisów :D
 

saluna
Zobacz blog

saluna napisała:

dodane: 26-01-2012 09:43

Kiedyś podobny "konflikt" był przy konkursie organizowanym przez Reserved na facebook'u i od tamtej pory nie organizują konkursów. Wtedy została wyróżniona praca niezgodna z zasadami.

Także nie ma co walczyć bo przecież chcemy brać udział w kolejnych konkursach! :-) zostawmy to już w spokoju i czekajmy z niecierpliwością na wyniki ;-)
 

niedozywiona
Zobacz blog

niedozywiona napisała:

dodane: 26-01-2012 09:19

Bardzo agresywnie się konkurs kończy z tego, co widzę. Prawda jest taka, że każda z nas, uczestniczek, jak i wszyscy poza nami mają pełny wgląd do regulaminu, skoro w konkursie udział wzięłyśmy to chyba wiemy, co w nim się znajduje. Każda z nas- zakładam- potrafi czytać ze zrozumieniem- trzy osobne wpisy, umieszczone w kategorii na konkurs, do 22 stycznia- jeśli ktoś ograniczył się do przeczytania tematów konkursowych to teraz widać po prostu. Wszystkie się napracowałyśmy, nie tylko te dziewczyny, które robiły sobie super sesje, ale również te, które robiły kolaże, czy innego rodzaju wpisy. Jeśli ze strony organizatorów padnie decyzja, żeby pod uwagę brać wszystkie wpisy, nawet te nieoznaczone, co czasem równa się z przeszukiwaniem całego bloga, na nikogo się nie obrażę i psów wieszać nie będę, że wygrała, a kategorii "na konkurs" nie miała, ale niemniej nie będę zachwycona jako osoba spełniająca warunki 3 stylizacje, do 22 stycznia w osobnej kategorii. Ja swoje faworytki mam, jeśli wygra któraś z nich, mimo braku osobnej kategorii, będę zadowolona. Szkoda, że teraz wszystkie są sobie wilkiem, bo kilka z dziewczyn nie umieściło osobnej kategorii a cała reszta tak.
 

Akeelah
Zobacz blog

Akeelah napisała:

dodane: 26-01-2012 09:14

corleona, jak by nie patrzeć, regulamin można zmieniać, powstał dopisek na konkurs i tylko prace w tej kategorii powinny brać udział w konkursie.
Piszesz o osobach, które się napracowały, a tak naprawdę jest ich garstka, bo większość, ma po prostu zdjęcia z internetu więc umówmy się - to nie jest zbyt wielki wysiłek. Z resztą tu o wysiłek nie chodzi, a o to co ię wymyśliło, co się stworzyło. Jak nie masz czasu, to nie bierzesz udziału w konkursie, to oczywiste, widziałam kilka osób, które rzeczywiście nie zdażyły i napisały o tym na blogach - szkoda, bo każdy kto spełnił warunki konkursu ma szansę.

Moim zdaniem docenione powinny być prace, które spełniły wszystkie wymagania, to było by fair wobec osób, które wszystko doczytały do końca.I
 

Renny

Renny napisała:

dodane: 26-01-2012 08:49

Witam,
To i tak zależy tylko i wyłącznie od jury co wybiorą.
Jednakże 90% osób zrobiła prawidło tak jak Napisałeś Organizatorze we wpisie. A spór wyszedł tylko dlatego że ile osób 2 max? nie dodały kategorii, po czym zorientowały się po czasie, że był to jeden z warunków wpisu, zobaczyły że może coś da z tym zrobić "naciągnąć" co nie co, i domagając uznania.

kpj11 tylko ty masz pretensje o brak wpisu w regulaminie głównym,o to bo nie wpisałaś kategorii. i to Ty zaczęłaś spór. I niby z jakich względów dla ciebie organizator ma zmieniać regulaminy.
Zabawa zabawą, konkurs konkursem ale krętactwa i cwaniarstwa nie zniosę.
Kręcisz wyłącznie dla swoich celów a nie ogółu. Dlatego dlaczego ogół miałby zrobić wyjątek.? W sumie pytanie retoryczne.Bo większość co zrobiła prawidłowo odpowie jednoznacznie.

pozdrawiam
 

emi_zuza
Zobacz blog

emi_zuza napisała:

dodane: 26-01-2012 08:44

Jako, że idę dziś do pracy i nie wrócę do wieczora chciałabym tylko prosić by o mnie pamiętać na liście zakwalifikowanych uczestników :) (3 stylizacje zrobione w kategorii na konkurs) dziekuję bardzo :):P
 

kpj11
Zobacz blog

kpj11 napisała:

dodane: 26-01-2012 05:53

Polać Corleonie...:)
 

corleona
Zobacz blog

corleona napisała:

dodane: 26-01-2012 01:07

Mam nadzieję, że wszystko zostanie pomyślnie rozstrzygnięte. Wszak Regulamin tyczy się CAŁOŚCI konkursu, a dopisek "na konkurs" raczej miał chyba ułatwiać organizatorom przeglądanie wpisów, ale nie należy go traktować jako jeden z wymogów.

Poza tym w Regulaminie istnieje zapis w części V, zastrzegający dla Organizatora możliwość zmiany niniejszego Regulaminu w każdej
chwili. Także Jury nawet w takim przypadku, jak ten tu omawiany może jeszcze skłonić się ku braniu pod uwagę wszystkich prac - co byłoby sprawiedliwe (pominąwszy wysiłek w przygotowanie kolejnych zadań, zwłaszcza w trakcie sesji egzaminacyjnej i zaliczeń na studiach :P), ze względu chociażby na to, że wiele dziewczyn jest tu od niedawna i wciąż odkrywają techniczne tajniki blogowania na szafie. Myślę, że stąd także wynikały problemy z brakiem odpowiedniej kategorii.
Jak dla mnie Jury powinno wybierać spośród wszystkich zgłoszonych stylizacji, bo przecież chodzi o wybranie najlepszych i najbardziej kreatywnych wpisów. Zresztą, co ja będę tu się rozpisywać, jury wie samo, co jest w tej sytuacji słuszne.
A my zamiast toczyć spory - cieszmy się konkursem i tym, że oglądając wzajemne stylizacje mogłyśmy się modowo inspirować i świetnie bawić :_)
 

KONKURS
Zobacz blog

KONKURS napisała:

dodane: 25-01-2012 23:00

Dziewczyny, przyznam się, że mamy w Jury również spór, gdyż w regulaminie rzeczywiście nie ma jasno wymienionego warunku, że musi to być w 1 kategorii "na konkurs"; zaś tylko we wpisie. Jutro jeszcze raz się zbieramy i do południa zdecydujemy co z tym fantem zrobić. Do 12 również postaramy się umieścić listę dziewczyn, które spełniły warunki konkursu i są brane pod uwagę. Wyniki będą wieczorem, dlatego proszę Was, byście sprawdziły czy ktoś nie został pominięty-stylizacji jest naprawdę bardzo dużo, a oceniają ludzie, nie komputer:)Trzymajcie kciuki za rozwiązanie sporu..szkoda, że powstał ten problem, bo jakakolwiek zostanie podjęta decyzja, będą osoby pokrzywdzone..dobrej nocy i do jutra!
 

Akeelah
Zobacz blog

Akeelah napisała:

dodane: 25-01-2012 20:30

Dokładnie, fajna zabawa, a jak się coś wygra, to dodatkowa radość.
Czekam na wyniki, bo jestem ciekawa kto był najlepszy i co doceniono. Życzę osobom, które uczciwie grały, powodzenia i trzymam za nas wszystkie kciuki, szkoda, że każdy nie może wygrac choćby czekoladek na osłodzonko życia ;)
 

asica95
Zobacz blog

asica95 napisała:

dodane: 25-01-2012 20:25

A ja się nie łudzę więc nie podchodzę do tego tak emocjonalnie,fajna zabawa ,chciałam spróbować nigdy czegoś takiego nie próbowałam robić i spróbowałam.Szanse moje określam raczej na marne ale to co...! Fajnie było czytać (a będę to robić nadal)te wpisy są bardzo ciekawe.życzę Wam powodzenia i cierpliwości ,jutro wszyscy będziemy wszystko wiedzieć:)
 

Akeelah
Zobacz blog

Akeelah napisała:

dodane: 25-01-2012 19:21

Ale wiesz, starasz się, wkłądasz w coś mnóóóóstwo pracy tak jak ja, a nagle ktoś kto nie trzyma sie zasad coś wygrywa. To by było nie fair.
 

saluna
Zobacz blog

saluna napisała:

dodane: 25-01-2012 19:07

Dziewczyny dajcie spokój, niech Organizatorzy rozstrzygną ten spór - na pewno będą sprawiedliwi w tej kwestii. To ma być dla nas zabawa, a nie powód do kłótni...
 

Akeelah
Zobacz blog

Akeelah napisała:

dodane: 25-01-2012 18:54

JEst wspomniana kategoria, wiecie w ogole co to jest aneks do takich dokumentów jak regulamin? To stanowi aneks, jest to warunek konkursowy, który nalezy spełnić. Gdyby był brane pod uwage dziewczyny majace wpisy w innych kategoriach, było by to nie fair wobec tych, które prawidłowo umieściły wpisy według wytycznych. Mi byłoby wstyd sie kłócic nawet o to gdybym wpisała w inną kategorię, a mało brakowało.
 

kpj11
Zobacz blog

kpj11 napisała:

dodane: 25-01-2012 18:27

dokładnie.. paragraf 5 ...:) na blogu.... :)
nie ma wspomniane o oddzielnej Kategorii
nie ma co się spierać jutro się wszystko wyjaśni...;)
 

Renny

Renny napisała:

dodane: 25-01-2012 18:21

Nie ma co się przedrzeźniać ale wyżej masz Napisane wytłuszczonym drukiem i podkreślonym, oraz zakończonym wykrzyknikiem.

Po za tym regulamin który zacytowałaś większość punktów tyczy się I etapu,

paragraf 5

5. Drugim etapem konkursu, niezbędnym w zdobyciu nagrody głównej, jest
przygotowanie w dniach 5.01.2012 do 22.01.2012 na stronie Bloga Uczestnika po
jednej stylizacji do wszystkich trzech tematów, które zostaną ogłoszone dnia
5.01.2012..

Tyczy się II etapu,i tu są warunki etapu II gdzie masz krótko ściśle napisane jak ma to wyglądać.
3 stylizacje, 3 wpisy w 1 kategorii i kropka.
 

1 2 3 4 5 6
Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Konkursy Szafa.pl

Prowadzony przez:
KONKURS

Blogi na szafie wystartowały:)! Kogo fascynuje moda, kto śledzi najnowsze kolekcje lub z zapałem wyszukuje perełek w SH - do klawiatur już od dziś! Nagrody czekają, a my na najciekawsze blogi:)

O mnie

KONKURS

Na szafie od: 22-10-2008

Obserwuj

Chcesz wygrać świetne nagrody? Śledź naszego bloga!

Obserwują blog
weloo
alicjast
Mario
sssonia
kasiorowata
Pieszczota
Koja
pogodniste
veruch
promo
beatkabor
gaba5
brigid22
Karino
moccachino
asica95
kariss
tymdzia
majtusia
kamiqa
girl_in_green_scarf
andzius-mirus
LOVE-DODE
pepa92
karotten
NelehFly
goss28
Madzia630630
ettelienne
MaryKate
aleksandra1990
kinja_
ciuszzkirbonka
marissa06
dianusia08
ula-85
kamillak
trendy77
izka1301
Szema
werolidka
kakumei
monkle
maagdalenaa
corleona
kamifromcali
shogan
ameliaaa
brown24
Bambuskowa
aankaj
daga202
Patusia232
beata175
MalgorzataZdun_
bebus
pola55
magda1666
malinowa199
wioletaaa91
paulinkaw23
sandrapiechut
iv90
Nihil
Ladybird_xd
Selenka17
willow89
agaca
xedin16
kosmyczek2
xxkasia
xXxLoveAlicjAxXx
ascoltame
iks_igrek_zet
luckyluke
martaa2000
marti93
gabix14
BOCIUHERA50
cimarrion
Aguuuulek001
nateknatalek
syla457
karolcia18051998
Paprys
martusia4491
MalwiLove
kaaaami
hollywood2404
ihaaa
emilcia1590
aleksandra922
niedozywiona
Ruletka22
piczka19
stonedfeeling
modniee
katkasia
Atka97
Kasia6141
Akeelah
kruszynka1719
Yza_Pyza
allaboutfashion
basanti28
saluna
agaczaj
Robaczek_14
marian71
oliwka107
pokutnica
Paulla1978
czuubku
betlejem
alice988
calusek666
MARLENADZ
wiiktorka
hihibiczyzz
karola2011
maly1560
tinek
melonpokoju
olkassekk
bittersweet6
zeio
olgate
zakupy_
klaudia_fryzowicz
margerita28
Moor
E-RIBBON
Cascada1987
Monia199382
teolanna
Klineczka
Ilona17
karolina_96
tanio--bez-kitu
chanel-girl
givememorre
ParisNight
Karola2179
Sandruska96
clloudine
tymbaarq
rzesarka
LadyDitha
julii96
emilka1644
LoveNewClothes
snoopy09
weerrka
misia9897
wiola101
myka170
ShunsukeHachirobei
tysia2912
55agata55
Wozzy
pieronica
thou
Suenos
Martyna356
Orzechowa14
ladyale
karolciaa0
aguska880
ModnyDetal
odvloq
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
4