Fashion is my passion.

blogi.szafa.pl/ /InvisibleEye

gru. 17

Witajcie

dodane przez: InvisibleEye dn. 17-12-2011 r.
Witajcie

Witajcie kochane!


Widać, że rubruka BLOG z dnia na dzień rozwija się coraz bardziej. Jestem pozytywnie zaskoczona, że taki dział powstał na tym portalu. Niestety wciąż odkladałam moment napisania pierwszej notatki, ponieważ nie mam aktualnie aparatu, żeby robić niezbędne mi do tego celu zdjęcia - za co przepraszam. Wkrótce go nabędę i ten blog na pewno zacznie funkcjonować tak jak powinien. Narazie będę posiłkowała się materiałami i zdjęciami, które już posiadam.

Tak więc, ja również postanowilam zalożyć takiego oto bloga. Nie będę oryginalna - założyłam tego bloga po to, by prezentować Wam moje outfity oraz makijaże, nowe ubrania, dodatki, buty i kosmetyki. Na pewno będę zamieszczała nowinki ze świata mody - to co aktualnie jest trendy, nie tylko w popularnych sieciówkach. Będę od czasu do czasu wrzucała przepisy kulinarne, zapraszała Was do rozmowy na pewne tematy i opowiadała co nieco o moim życiu - oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku i tak by zachować resztki obiektywizmu.

           

  

Pozdrawiam i zapraszam!
 

InvisibleEye

wpis edytowany 2011-12-17 o godz. 21:35:27

moda, ogólne, wstęp,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


dianusia08
Zobacz blog

dianusia08 napisała:

dodane: 18-12-2011 13:16

witamy:)
 

uleebee

uleebee napisała:

dodane: 18-12-2011 11:59

czekamy:)
 

miss-popy
Zobacz blog

miss-popy napisała:

dodane: 17-12-2011 19:34

powodzenia (:
 

nella2
Zobacz blog

nella2 napisała:

dodane: 17-12-2011 19:26

Powodzenia! ;)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Nie będę oryginalna - założyłam tego bloga po to, by prezentować Wam moje outfity oraz makijaże, nowe ubrania, dodatki, buty i kosmetyki. Na pewno będę zamieszczała nowinki ze świata mody - to co aktualnie jest trendy, nie tylko w popularnych sieciówkach. Będę od czasu do czasu wrzucała przepisy kulinarne, zapraszała Was do rozmowy na pewne tematy i opowiadała co nieco o moim życiu - oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku i tak by zachować resztki obiektywizmu.

O mnie

InvisibleEye

Na szafie od: 19-01-2011

Obserwuj

Krakowianka, zakochana po uszy w świecie mody, która często całkowicie się zatraca w wirze zakupów. Dobrze, że ma kilka cudownych osób, które często pomagają jej zejść na ziemię. Kiedyś 'zawodowa' pływaczka i tancerka. Studiująca Prawo. Przede wszystkim uparcie dążąca do swoich celów i realizacji wszelkich marzeń. Twardo stąpająca po ziemi, z wysoko podniesioną głową - mimo wielu życiowych problemów i przeszkód. Jest zwykłą dziewczyną, akceptującą siebie w 99% ;) Podsumowując - życie jest piękne! Wystarczy tylko: like your style, life and yourself!

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
1