Simple fashion

blogi.szafa.pl/ /HaSpi

sty. 04

Nowe wcielenie Mistrza

dodane przez: HaSpi dn. 04-01-2012 r.

 

  Karl Lagerfeld, zwany "Cesarzem Mody", zachwyca swoimi projektami od kilkudziesięciu lat i wciąż utrzymuje się na samym szczycie. Jego niepowtarzalny styl stał się jego wizytówką i znakiem rozpoznawczym. Teraz Mistrz wcielił się w nową rolę - gwiazdę reklamy.

Sam Lagerfeld nie umie jednoznacznie określić swojej głównej profesji - projektant, rysownik, fotograf, producent...Jak sam przyznaje w nielicznych wywiadach nie znosi nudy, która powinna być jego zdaniem zakazana. Ciągle, mimo zaawansowanego wieku, szuka nowych wyzwań. Ostatnio zagrał w filmie fabularnym oraz kilku reklamach znanych marek - Sky TV oraz VolksWagena, które zostały wyemitowane w niemieckiej telewizji.

Spot Sky TV powstał w Paryżu w L7 - słynnym i już kultowym studiu fotograficznym Lagerfelda, które pełni też rolę księgarni, ponieważ projektant uwielbia czytać i kupować książki, które określa mianem swojej obsesji. W reklamie ukazano także pasję kreatora mody do fotografii oraz szkicowania projektów - dzień z życia Karla Lagerfelda w pigułce.

Reklamy z udziałem Lagerfelda pokazują nie tylko jego pasje, ale także ogromny dystans do siebie samego. To, że w nich wystąpił świadczy także o tym, że sam stał się światową, a co najważniejsze, rozpoznawalną przez każdego człowieka Gwiazdą.

       

Reklamy można zobaczyć:

Miłego oglądania. Mnie zawsze fascynuje wszystko co robi zawodowo Lagerfeld.

wpis edytowany 2012-01-04 o godz. 22:02:36

Karl Lagerfeld, reklamy, samochody,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Simple fashion

Prowadzony przez:
HaSpi

O modzie przez duże i małe M. Zapraszam na mojego bloga www.fashiongraphybysavannah.blogspot.com

O mnie

HaSpi

Na szafie od: 04-01-2012

Obserwuj

Lubię modę, o której piszę, ponieważ budzi we mnie wielkie emocje.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0