Gorgonzola

blogi.szafa.pl/ /Gorgonzola

lis. 17

Konkurs organizowany przez szafowiczkę !!

dodane przez: Gorgonzola dn. 17-11-2012 r.

http://blogi.szafa.pl/Yza_Pyza/post/13255-uwaga-konkurs-zestaw-kosmetykow-

Polecam konkurs organizowany przez jedną z szafowiczek, gdzie do wygrania są kosmetyki !! Myślę, że za włożenie  niewielkiego wysiłku, pomożemy szafowiczce, która również zbiera głosy na zdjęcie, a przy okazji każda z nas ma możliwość wzbogacić się o kilka produktów do upiększenia urody. !!!

Ja już wzięłam udział was również zachęcam.

konkurs, nagrody, kosmetyki, weź udział,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Gorgonzola

Prowadzony przez:
Gorgonzola

Znajduję się tutaj wszystkiego po trochu :) Mam nadzieję, że każdy kto odwiedzi blog znajdzie coś dla siebie :) Zamieszczam porady w różnych dziedzinach :)

O mnie

Gorgonzola

Na szafie od: 15-02-2012

Obserwuj

Nie jestem piękna, ani idealna... Nie mam wspaniałego charakteru... nie dość tego!! czasami potrafię być wredna! Przez większość jestem uważana za bezczelną , bo nie potrafię zamknąć się w odniesieniu do niektórych spraw . Wiecie... wredny charakter , ale miłe oczy . Staram się zmienić, przy czym chodzi mi bardziej o zmianę wyglądu i po części nawyków i charakteru, mam nadzieję, że blog troszkę mi w tym pomoże. Podoba mi się we mnie to, że mimo konsekwencji potrafię powiedzieć to co sądzę. Jest jednak kilka rzeczy, które postanowiłam zmienić. Dewiza życiowa? - Życie jest w kolorze, który ma twoja wyobraźnia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
1