Gorgonzola

blogi.szafa.pl/ /Gorgonzola

paź. 26

Domowy sposób na czyszczenie złota.

dodane przez: Gorgonzola dn. 26-10-2012 r.

Aby przywrócić blask naszej złotej biżuterii rozpuszczamy tabletkę do czyszczenia protez zębowych w szklance wody i wkładamy do niej złotą biżuterię,
Potem polerujemy ją irchową szmatką. Z pewnością nabierze blasku.

Złoto można też czyścić proszkiem do pieczenia. Sypiemy troszkę proszku na wacik i przecieramy nim łańcuszki i pierścionki.

Kolejnym sposobem jest czyszczenie złotej biżuterii popiołem z cygar i papierosów.


Natomiast gdy złoto jest matowe, biżuteria straciła blask, nalezy wetrzeć w niego sok z cebuli i zostawić na kilka godzin, by zadziałał. Następnie wypolerować miękką szmatką.

złoto, biżuteria, renowacja biżuterii, konserwacja biżuterii,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Gorgonzola

Prowadzony przez:
Gorgonzola

Znajduję się tutaj wszystkiego po trochu :) Mam nadzieję, że każdy kto odwiedzi blog znajdzie coś dla siebie :) Zamieszczam porady w różnych dziedzinach :)

O mnie

Gorgonzola

Na szafie od: 15-02-2012

Obserwuj

Nie jestem piękna, ani idealna... Nie mam wspaniałego charakteru... nie dość tego!! czasami potrafię być wredna! Przez większość jestem uważana za bezczelną , bo nie potrafię zamknąć się w odniesieniu do niektórych spraw . Wiecie... wredny charakter , ale miłe oczy . Staram się zmienić, przy czym chodzi mi bardziej o zmianę wyglądu i po części nawyków i charakteru, mam nadzieję, że blog troszkę mi w tym pomoże. Podoba mi się we mnie to, że mimo konsekwencji potrafię powiedzieć to co sądzę. Jest jednak kilka rzeczy, które postanowiłam zmienić. Dewiza życiowa? - Życie jest w kolorze, który ma twoja wyobraźnia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0