Gorgonzola

blogi.szafa.pl/ /Gorgonzola

paź. 25

Domowy sposób na przeziębienie.

dodane przez: Gorgonzola dn. 25-10-2012 r.

W razie przeziębienia dobrze jest pić napar z lipy lub czarnego bzu. Owoce te działają moczopednie, napotnie, rozkurczowo i oczyszczają krew.

 

Starym domowym sposobem jest również kąpiel stóp. Woda, do której dodajemy 4 łyzki soli powinna siegać połowy łydek i mieć temperaturę ciała, w miarę czasu dolewamy gorącej wody. Kiedy zaczniemy się pocić natychmiast kładziemy się do łóżka.

 

wpis edytowany 2012-10-25 o godz. 13:21:27

przeziebienie, choroba, zdrowie, leczenie,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Gorgonzola

Prowadzony przez:
Gorgonzola

Znajduję się tutaj wszystkiego po trochu :) Mam nadzieję, że każdy kto odwiedzi blog znajdzie coś dla siebie :) Zamieszczam porady w różnych dziedzinach :)

O mnie

Gorgonzola

Na szafie od: 15-02-2012

Obserwuj

Nie jestem piękna, ani idealna... Nie mam wspaniałego charakteru... nie dość tego!! czasami potrafię być wredna! Przez większość jestem uważana za bezczelną , bo nie potrafię zamknąć się w odniesieniu do niektórych spraw . Wiecie... wredny charakter , ale miłe oczy . Staram się zmienić, przy czym chodzi mi bardziej o zmianę wyglądu i po części nawyków i charakteru, mam nadzieję, że blog troszkę mi w tym pomoże. Podoba mi się we mnie to, że mimo konsekwencji potrafię powiedzieć to co sądzę. Jest jednak kilka rzeczy, które postanowiłam zmienić. Dewiza życiowa? - Życie jest w kolorze, który ma twoja wyobraźnia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0