Gorgonzola

blogi.szafa.pl/ /Gorgonzola

paź. 25

Sposób na krwawiące dziąsła, śluz w drogach oddechowych, zapalenie migdałków i dróg oddechowych.

dodane przez: Gorgonzola dn. 25-10-2012 r.

Szałwia ma działanie przeciwzapalnei oczyszczające krew. Rozpuszcza śluz zalegajacy w drogach oddechowych i żołądku. Przy zapaleniu migdałków i nieżycie dróg oddechowych należy płukać gardło naparem z szałwi. Również w przypadku krwawienia dziąseł należy regularnie płukać usta szałwią.

wpis edytowany 2012-10-25 o godz. 13:22:30

zdrowie, leczenie, zioła,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Gorgonzola

Prowadzony przez:
Gorgonzola

Znajduję się tutaj wszystkiego po trochu :) Mam nadzieję, że każdy kto odwiedzi blog znajdzie coś dla siebie :) Zamieszczam porady w różnych dziedzinach :)

O mnie

Gorgonzola

Na szafie od: 15-02-2012

Obserwuj

Nie jestem piękna, ani idealna... Nie mam wspaniałego charakteru... nie dość tego!! czasami potrafię być wredna! Przez większość jestem uważana za bezczelną , bo nie potrafię zamknąć się w odniesieniu do niektórych spraw . Wiecie... wredny charakter , ale miłe oczy . Staram się zmienić, przy czym chodzi mi bardziej o zmianę wyglądu i po części nawyków i charakteru, mam nadzieję, że blog troszkę mi w tym pomoże. Podoba mi się we mnie to, że mimo konsekwencji potrafię powiedzieć to co sądzę. Jest jednak kilka rzeczy, które postanowiłam zmienić. Dewiza życiowa? - Życie jest w kolorze, który ma twoja wyobraźnia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0