Moja pasja - mój biznes !!!

blogi.szafa.pl/ /ElisabethAnette

mar. 05

W firmie jak w rodzinie :)

dodane przez: ElisabethAnette dn. 05-03-2013 r.
W firmie jak w rodzinie :)

Ot taki sobie wyjazd... Ktoś pomyślałby, że to następny spęd firmowy, gdzie mamią kasą, samochodami a tymczasem ... bardzo sympatyczne i motywujące spotkanie z ciekawymi ludźmi z kraju i zagranicy uświetnione pokazem makijażu, omówieniem nadchodzących trendów i pokazem mody znanej projektantki Agnieszki Światły!

6 godzin tam i 6 spowrotem - jednak jestem w pełni usatysfakcjonawana i zadowolona z wyjazdu :)

Miałam również okazję porozmawiać z właścicielami FM GROUP.              Przesympatyczni ludzie! Jestem dumna,że mogę współpracować z ich firmą. I konia z rzędem temu, kto pokaże mi inną polską firmę znaną na wszystkich kontynantach, w której jest kontakt z właścicielami i gdzie każdego współpracownika, bez względu na poziom traktuje się z równą życzliwością i sympatią!

Zdjęcie może nie jest najwyższej jakości, ale nie o to tutaj przecież chodzi - dla mnie jest ono kolejną pamiątką cudownego spotkania      i traktuję je bardzo sentymentalnie cool

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do współpracy.

.

 

 

wpis edytowany 2013-03-15 o godz. 22:15:25

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Mój blog zawiera informacje, ciekawostki, promocje ze świata perfum i produktów perfumowanych. Jako że kosmetyka pielęgnacyjna i kolorowa nie ma przede mną tajemnic - będę pokazywała produkty wysokiej jakości i umieszczała szczegółowe informacje na temat ich stosowania oraz o organizowanych przeze mnie pokazach. Chemia gospodarcza do domku i samochodu to kolejny mój konik, więc będę poruszała tematy najlepszych preparatów i nanotechnologii. I wreszcie usługa, jaką oferuję i polecam: telefonia komórkowa. Odkryję kilka tajemnic największych koncernów telefonii komórkowej i pokaże, jak nie dać nabić się w butelkę :)

O mnie

ElisabethAnette

Na szafie od: 11-02-2013

Obserwuj

Odkąd poznałam z bliska świat perfum, zainteresowałam się tym tematem na tyle, że teraz pomagam innym w doborze indywidualnego zapachu organizując "Perfume Party". Mając do dyspozycji także całą paletę rewelacyjnej jakości kosmetyki kolorowej i pielęgnacyjnej wróciłam do swej dawnej pasji - wizażu i teraz organizuję pokazy makijażu i spotkanie make up-owe. Pracuję zawodowo i opiekuję się dzieckiem i domem, więc każda minuta jest dla mnie cenna. Dlatego też bardzo cenię sobie produkty, jakich używam do utrzymania czystości w domku i samochodzie, bo wiem, że działają i spełniają moje wysokie oczekiwania. Jestem bardzo zajętą osobą i nieograniczona komunikacja z ludźmi jest dla mnie ważna toteż korzystam z jednej z najlepszych taryf na polskim rynku i udostępniam do niej dostęp innym osobom. Jestem spontaniczna choć rozważna, cenię sobie indywidualizm i poczucie humoru. Uwielbiam przebywać z pozytywnie nastawionymi ludźmi i takich mam znajomych. Wyznaję maxymę: Buduj człowieka, buduj przyjaźń a biznes zbuduje się sam! :)

Obserwują blog
majaalan
edyta2_1

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0