Moja pasja - mój biznes !!!

blogi.szafa.pl/ /ElisabethAnette

luty 23

PERFUME PARTY - indywidualne dopasowanie zapachu

dodane przez: ElisabethAnette dn. 23-02-2013 r.
PERFUME PARTY - indywidualne dopasowanie zapachu

Odkąd zaczęłam organizowac Perfume Parties moje grono znajomych powiększa się w kosmicznym tempie :) Znajomych mam na myśli również późniejszych partnerów w biznesie.

A początki były takie:

Pewnego pięknego dnia pojechałam na spotkanie do Krakowa, gdzie to pojawił się znany brytyjski perfumiarz Stephen Burne  i zaprazentował swój system doboru zapachu. Pokazał w jaki sposób to się odbywa i udostępnił wszelkie potrzebne materiały. Byłam zachwycona, gdyż nie spotkałam się z takim tematem wcześniej, pomimo, iż obcowałam z setkami perfum na codzień...

Skorzystałam z jego rad, przygotowałam sobie wszystko, co potrzebne i zaczęłam próbować sama. Z początku z wielką tremą, potem bardziej swobodnie zauważyłam, że i mnie i innym sprawia to niesamowitą frajdę. A przy okazji wyboru własnego zapachu - poznawanie i świadomośc rodzin zapachowych czyli większa wiedza na temat perfum niż przeciętna dodaje moim znajomym większej pewności siebie i satysfakcji z własnego osobistego wyboru.

Jeśli macie podobne doświadczenia - piszcie :)

wpis edytowany 2013-02-23 o godz. 14:58:04

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Mój blog zawiera informacje, ciekawostki, promocje ze świata perfum i produktów perfumowanych. Jako że kosmetyka pielęgnacyjna i kolorowa nie ma przede mną tajemnic - będę pokazywała produkty wysokiej jakości i umieszczała szczegółowe informacje na temat ich stosowania oraz o organizowanych przeze mnie pokazach. Chemia gospodarcza do domku i samochodu to kolejny mój konik, więc będę poruszała tematy najlepszych preparatów i nanotechnologii. I wreszcie usługa, jaką oferuję i polecam: telefonia komórkowa. Odkryję kilka tajemnic największych koncernów telefonii komórkowej i pokaże, jak nie dać nabić się w butelkę :)

O mnie

ElisabethAnette

Na szafie od: 11-02-2013

Obserwuj

Odkąd poznałam z bliska świat perfum, zainteresowałam się tym tematem na tyle, że teraz pomagam innym w doborze indywidualnego zapachu organizując "Perfume Party". Mając do dyspozycji także całą paletę rewelacyjnej jakości kosmetyki kolorowej i pielęgnacyjnej wróciłam do swej dawnej pasji - wizażu i teraz organizuję pokazy makijażu i spotkanie make up-owe. Pracuję zawodowo i opiekuję się dzieckiem i domem, więc każda minuta jest dla mnie cenna. Dlatego też bardzo cenię sobie produkty, jakich używam do utrzymania czystości w domku i samochodzie, bo wiem, że działają i spełniają moje wysokie oczekiwania. Jestem bardzo zajętą osobą i nieograniczona komunikacja z ludźmi jest dla mnie ważna toteż korzystam z jednej z najlepszych taryf na polskim rynku i udostępniam do niej dostęp innym osobom. Jestem spontaniczna choć rozważna, cenię sobie indywidualizm i poczucie humoru. Uwielbiam przebywać z pozytywnie nastawionymi ludźmi i takich mam znajomych. Wyznaję maxymę: Buduj człowieka, buduj przyjaźń a biznes zbuduje się sam! :)

Obserwują blog
majaalan
edyta2_1

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0