Moja pasja - mój biznes !!!

blogi.szafa.pl/ /ElisabethAnette

luty 13

No limits !!!

dodane przez: ElisabethAnette dn. 13-02-2013 r.
No limits !!!

FM Mobile - Nielimitowane rozmowy w ofercie FM 5.0!

fm-mobile-5.0.png

Wyobraź sobie Twoje rozmowy z rodziną, przyjaciółmi w trakcie których rozmawiacie bez żadnych ograniczeń.

Pomyśl jak dobrze byłoby mieć abomament w ramach którego płaciłbyś jedną stałą opłatę dostając w zamian NIESKOŃCZONĄ ILOŚĆ MINUT do WSZYSTKICH SIECI. To wszystko możesz już mieć za jedyne 79zł.

A może wolisz wysyłać sms-y lub mms-y? Każdy Twój znajomy może otrzymywać regularne informacje od Ciebie kilka razy dziennie a Ty płacisz stale takie same pieniądze za abonament.

Wybierz ofertę FM 5.0 z abonamentem za 79 PLN!

TARYFA For Me 79 For Me 99 Opłata miesięczna z usługą e-faktura 79 zł / 25,69 pkt 99 zł / 32,20 pkt Opłata Abonamentowa z fakturą w formie papierowej 89 zł / 28,94 pkt 109 zł / 35,54 pkt Nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych 0 zł Nielimitowane SMS'y i MMS'y do wszystkich krajowych sieci komórkowych 0 zł Nielimitowane połączenia na krajowe numery stacjonarne 0 zł przez pierwsze trzy Okresy Rozliczeniowe, 
następnie 7 zł miesięcznie Pakiet internetowy „TOP Net" 300 MB bezpłatnie przez pierwszy Okres Rozliczeniowy, następnie 7 zł miesięcznie 2,5 GB Okres obowiązywania Umowy 12 lub 24 miesiące

Taryfy For Me (bez telefonu) są dostępne dla Klientów nowych i przedłużających umowę abonamentową.

Katalog FM Group Mobile

FM GROUP Mobile to nowoczesne narzędzie komunikacji stworzone z myślą o Tobie, Twoich bliskich i współpracownikach. Dopasowując je do potrzeb i charakteru pracy przedstawicieli FM GROUP zadbaliśmy, by oferta FM Group Mobile łączyła w sobie zalety najnowszych rozwiązań technologicznych z możliwością zarabiania na korzystaniu z usług i ich sprzedaży. Długo oczekiwana oferta telefonii komórkowej FM Group Mobile działa w oparciu infrastrukturę Polkomtel S.A. . Usługi oferowane przez FM Group Mobile to bardzo atrakcyjne abonamenty sprzedawane w połączeniu z telefonem komórkowym (Mobile) lub bez konieczności zakupu aparatu telefonicznego (Mobile Free). Mobile Free proponuje większe ilości minut do wykorzystania na rozmowy telefonicznie w ramach abonamentu. FM Group Mobile oferuje również nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych..

Co najważniejsze w FM Group Mobile?

Reklama i sprzedaż usług oraz produktów FM Group Mobile pozwala na czerpanie dodatkowych zysków. W ofercie FM GROUP Mobile usługa na kartę pre-paid jest również bardzo atrakcyjna ponieważ koszt połączenia do wszystkich sieci wynosi tylko 29gr (brutto) czyli jak dzwonisz  do znajomych posiadających telefon PLAY czy też Polsatu Cyfrowego płacisz też 29gr.

Korzystaj z mobilnego INTERNETU w FM Group Mobile ponieważ:

  • FM Mobile daje dużą  swobodę w prowadzeniu swojego biznesu
  • korzystasz z największego zasięgu ponieważ FM Mobile jest aktywny prawie w całej Polsce
  • możesz kupić wybrany model modemu z oferty FM Group Mobile już od 1 zł w pakiecie

Plan marketingowy

Wybierając FM GROUP Mobile zyskujesz:

  • łatwy dostęp do najnowszych technologii i najwyższą jakość usług
  • konkurencyjną cenowo ofertę oraz punkty w Planie Marketingowym
  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci dzięki temu możesz swobodnie rozmawiać ze swoimi bliskimi i współpracownikami
  • szeroki wachlarz usług (pre-paid, abonament, Internet)
  • profesjonalną obsługę dostępną 24 godziny na dobę
  • międzynarodowy zasięg. Polkomtel S.A., operator największej sieci w Polsce, zapewnia użytkownikom FM GROUP Mobile ogólnopolską dostępność usług. Gdy korzystasz telefonu za granicą, o jakość i dostępność usług dbają jego zagraniczni partnerzy
  • duży wybór nowoczesnych i funkcjonalnych modeli aparatów telefonicznych

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V8_Z7_kJ3_g

wpis edytowany 2013-03-16 o godz. 19:25:40

Taryfa 50,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Mój blog zawiera informacje, ciekawostki, promocje ze świata perfum i produktów perfumowanych. Jako że kosmetyka pielęgnacyjna i kolorowa nie ma przede mną tajemnic - będę pokazywała produkty wysokiej jakości i umieszczała szczegółowe informacje na temat ich stosowania oraz o organizowanych przeze mnie pokazach. Chemia gospodarcza do domku i samochodu to kolejny mój konik, więc będę poruszała tematy najlepszych preparatów i nanotechnologii. I wreszcie usługa, jaką oferuję i polecam: telefonia komórkowa. Odkryję kilka tajemnic największych koncernów telefonii komórkowej i pokaże, jak nie dać nabić się w butelkę :)

O mnie

ElisabethAnette

Na szafie od: 11-02-2013

Obserwuj

Odkąd poznałam z bliska świat perfum, zainteresowałam się tym tematem na tyle, że teraz pomagam innym w doborze indywidualnego zapachu organizując "Perfume Party". Mając do dyspozycji także całą paletę rewelacyjnej jakości kosmetyki kolorowej i pielęgnacyjnej wróciłam do swej dawnej pasji - wizażu i teraz organizuję pokazy makijażu i spotkanie make up-owe. Pracuję zawodowo i opiekuję się dzieckiem i domem, więc każda minuta jest dla mnie cenna. Dlatego też bardzo cenię sobie produkty, jakich używam do utrzymania czystości w domku i samochodzie, bo wiem, że działają i spełniają moje wysokie oczekiwania. Jestem bardzo zajętą osobą i nieograniczona komunikacja z ludźmi jest dla mnie ważna toteż korzystam z jednej z najlepszych taryf na polskim rynku i udostępniam do niej dostęp innym osobom. Jestem spontaniczna choć rozważna, cenię sobie indywidualizm i poczucie humoru. Uwielbiam przebywać z pozytywnie nastawionymi ludźmi i takich mam znajomych. Wyznaję maxymę: Buduj człowieka, buduj przyjaźń a biznes zbuduje się sam! :)

Obserwują blog
majaalan
edyta2_1

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0