Gdyby......Bóg była Kobietą.

blogi.szafa.pl/ /ELEL5

luty 28

Uderz w stół a Desperaci się zlecą;)

dodane przez: ELEL5 dn. 28-02-2012 r.

 

„Sabat nie jest ani czarny, ani biały; to całkiem kolorowy spektakl. Seks jest użyty jako medium dla manifestacji działania magicznego i różnych konotacji na skalę masową. To postawa śmierci zastosowana en masse, lecz do jej przyjęcia nie dochodzi astralnie, ale fizycznie, celem wygenerowania wielkiej mocy.

Magia.Zjawska paranormalne ,ziołolecznictwo fascynuje Mnie od zawsze.Nie chodzi tu o rzucanie uroków, lecz o zgłębianie wiedzy magicznej,rozwijanie umysłu,poszerzanie horyzontu umysłu.Podobno mamy dwie półkule mózgowe w kazdej z nich jest tyle miejsc niezbadanych.Jeszcze pare lat temu zdobycie książek o tej tematyce graniczyło z cudem.Dziś kolejne wydawnictwa,kolejne liczne wydania.Dla Mnie kultowe to;

-http://okultura.pl/

-http://www.lashtal-press.com/category/news/.

Choć muszę przyznać że na licznych anglojęzycznych stronach mozna znaleźć interesujące pozycje.Jeszcze wiele lat temu uznawana za kontrowersyjną "Czarna Magija"A.Crovleya dzis,leży w niejednej witrynie polskiej księgarni.Albo mega kultowa nie mająca nic współnego z sexem ,wspaniale napisana książka Antona,myśle że niejednej Pani przypadnie do gustu.Anton Szandor LaVey - "Współczesna czarownica, czyli szatańska sztuka uwodzenia".Albo cudowny Lovecraft niektórzy znają go jako twórcę horrorów sciente fiction.Prekursor i odpowiednik dzisiejszego S .Kinga mistrza horrorów.

„Wydaje mi się, że największym dobrodziejstwem na tym świecie jest fakt, że umysł ludzki nie jest w stanie skorelować całej swej istoty. Żyjemy na spokojnej wyspie ignorancji pośród czarnych mórz nieskończoności i wcale nie jest powiedziane, że w swej podróży zawędrujemy daleko. Nauki – a każda z nich dąży we własnym kierunku – nie wyrządziły nam jak dotąd większej szkody; jednakże pewnego dnia, gdy połączymy rozproszoną wiedzę, otworzą się przed nami tak przerażające perspektywy rzeczywistości, a równocześnie naszej sytuacji, że albo oszalejemy z powodu tego odkrycia, albo uciekniemy od tego śmiercionośnego światła przenosząc się w spokój i bezpieczeństwo nowego mrocznego wieku.”

H.P. Lovecraft, „Zew Cthulhu”

Wszystki tym co nie potrafia czytac ze zrozumieniem.Porównuja Magie okultystyczną do Druidow i Elfów.Ba! nawet do wierzeń pogańskich.

Na pochybel.W związku z tym ze pewne Panie nie maja zielonego pojęcia o tym co piszę ,z czasm rozwinę ten dział ,umieszczając więcej informacji ,przytocze artykuły ,cytaty.Polecę wam ciekawe wydawnictwa namiary na odczyty okultystyczneCzasem wrzucę jakieś wyrywki z ciekawych ksiązek które aktulnie czytam w tej tematyce..Chetnie też wymienię się poglądami, ale tylko z osobami które cokolwiek wiedzą w tym temacie(Zastrzegam Sobie prawo ) nie odpowiadanie na zaczepne posty ,posty z wulgaryzmami.Chetnie służe wiedzą i nabywam wiedze w tym zakresie oczywiście od osób które Mają cos do napisania i przekazania wartościowego.

Przeraża Mnie tylko jedno.Kobiety które sa "Niby" na poziomie tak sie zachowuję

Nigdy nie dopuść do zakłócenia twych myśli czy woli przez jakąkolwiek inną Istotę.
Bądź wiecznie czujny, by odeprzeć z gniewem, z niepokonaną żarliwością i namiętnością pasji nienasyconej każdą próbę innej Istoty, która chciałaby na ciebie wpłynąć inaczej niż jak poprzez wniesienie nowych faktów do twego doświadczenia Wszechświata, lub wspomożenie w osiągnięciu wyższej syntezy Prawdy dzięki pełnemu pasji zjednoczeniu.

 Prawo Thelemy.

 

 

wpis edytowany 2012-02-29 o godz. 10:13:49

sex, sabat, Magija, Crovley, ciało astralne, ziołolecznictwo,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


tulowata

tulowata napisała:

dodane: 29-02-2012 15:42

nie ma to jak absolutny brak samokrytyki i trwanie w przekonaniu, iż jest się wielce oświeconą. dyskusja (a raczej odpowiedzi 'aŁtorki') poniżej wszelkiej krytyki, to puste przerzucanie się słowami, które do niczego nie prowadzi.
sama również interesuję się tą tematyką (od paru lat) i podzielam zdanie, iż zarówno wpis, jak i dyskusja nic nowego sobą nie wnoszą. Ale zaraz pewnie zostanę nazwana 'Marionetką' na poziomie rynsztoka, która przyszła ratować internetowe koleżanki... jest to po prostu żenujące. ELEL5 trochę pokory, uszanowanie zdania innego człowieka (tym bardziej kogoś, kto również ma duże obeznanie w temacie) naprawdę nie boli.
 

sariel
Zobacz blog

sariel napisała:

dodane: 29-02-2012 13:21

eee tam, wracam do szycia spódniczki :D ale będę Was odwiedzać :D
 

niedozywiona
Zobacz blog

niedozywiona napisała:

dodane: 29-02-2012 13:15

sariel- brać przykład ze mnie i stawiać ołtarzyki!
 

sariel
Zobacz blog

sariel napisała:

dodane: 29-02-2012 13:09

od jakiegoś czasu obserwuję pewne zjawisko. bardzo często zdarza się, że jak ktoś interesuje się czymś niszowym to ma wrażenie, że wie wszystko, a cała reszta ludzi to ciemna masa, która nie ma o tym pojęcia i należy im jak najbardziej uświadamiać jacy to są głupi i niedoinformowani. problem się zaczyna, kiedy spotka się osobę o tych samych zainteresowaniach. jeszcze gorzej jak z większą wiedzą;p taka osoba nie ma na celu poszerzania swojej wiedzy, ale wytykanie niewiedzy innym. ale cóż na to poradzić?
 

jagababa123

jagababa123 napisała:

dodane: 29-02-2012 13:08

ja kocham wszystkie zwierzęta, nawet trolle. Dobra laski, miło się gadało ale wracam do swojego jakże nudnego i nieudanego życia i jadę po jakże nudne i nieudane zakupy :D
 

niedozywiona
Zobacz blog

niedozywiona napisała:

dodane: 29-02-2012 13:00

nie ma problemu, mam nadzieję, że w ramach podziękowania zostanie nam zafundowana tygodniowa wycieczka do astralnego świata , gdzie zjednoczymy się z naturą i powrócimy oczyszczone dbając o wszystkie istoty w naszym kręgu miłości i wiary.
 

asica95
Zobacz blog

asica95 napisała:

dodane: 29-02-2012 12:58

całkowicie się zgadzam z "@sariel",też nie doczytałam:(
 

sariel
Zobacz blog

sariel napisała:

dodane: 29-02-2012 12:55

przeczytałam pół, dalej mi się nie chce... że też Wam się chcę karmić trolle ;x
 

jagababa123

jagababa123 napisała:

dodane: 29-02-2012 12:54

dorzuć jakąś zacną świeczuszkę ode mnie bo jeszcze Elel5 wyśle mnie przez jakiś portal do krainy wszystkich swoich wymysłów z dzieciństwa.
 

niedozywiona
Zobacz blog

niedozywiona napisała:

dodane: 29-02-2012 12:38

przepraszam za nieobecność, ale budowałam ołtarzyk dla Elel5.
 

czarna_zjawa
Zobacz blog

czarna_zjawa napisała:

dodane: 29-02-2012 12:37

ELEL5 nie wydaje Ci się, ze masz trochę zbyt wysokie mniemanie o sobie? Nie przyjmujesz żadnej krytyki, zarzucasz innym obrażanie Twojej osoby i posługiwanie się wulgaryzmami. Na zwykły komentarz, bez żadnych emocji, odpowiedziałaś strasznie emocjonalnie, prowokując innych. Po co? Ja nie widzę w tym sensu, ale być może jest jakiś głębszy, którego nie potrafię odkryć.
 

jagababa123

jagababa123 napisała:

dodane: 29-02-2012 12:02

będzie 10000 postów! mam nadzieję, że nie będziesz zła!:D
 

jagababa123

jagababa123 napisała:

dodane: 29-02-2012 12:02

Nadajesz się do rozmów w toku gdzie wtórnie występują kretyni kretynki podobne Tobie. Może wściekłą kundlicą była Twoja mentorka bo nie wierzę, że tacy ludzie jak Ty biorą się z nikąd. Marionetką jesteś Ty, pusta nastolatko, która przeczytała kilka mądrych książek i ma się za chuj wie co. Tak jestem rynsztokiem bo używam wulgaryzmów:D Napisz to błagam. Tacy ludzie jak Ty zazwyczaj marnie końcą bo nic nie wnoszą ani do życia innych ani do swojego. Twoje samokształcenie, zatrzymało się chyba w zerówce. Nie odróżniasz nawet słowa karać o kazać. Jeśli nie wiesz o co mi chodzi to wróć kilka pozycji niżej. Bezsensem jest jak mniemam Twoje życie gdyż szukasz ucieczki w przeszłości, która nijak się ma do normalnego świata.
 

ELEL5
Zobacz blog

ELEL5 napisała:

dodane: 29-02-2012 11:58

Dziewuszki.Teraz wychodzę jak wrócę chce Mieć tu 100 postów z wulgaryzmami aby dalej was obnażyły ,wasza bezsilność i mądrość internetową.
Ciężkie jest życie "Gwiazdy" jak to mówi Moja koleżanka Czarna.
Dziewczynki nie zawieść Mnie.Pamiętajcie 100 postów:)
Pozdrawiam ELEL
 

ELEL5
Zobacz blog

ELEL5 napisała:

dodane: 29-02-2012 11:54

jagababa123 napisała:

dodane: 29-02-2012 11:47
Asztare, masz rację oj masz.
Dziewczyna nie ma chyba instynktu samozachowawczego, pisząc takie dyrdymały.

Mam więcej niż Marionetko ci się wydaje.Rzucam ci ochłap a ty dalej jak wściekła kundlica tu biegasz.Jedyna osobę która tu pisze dyrdymały to ty marna Marionetko.Wiem ,rozumiem ze nie masz pojęcia o tym co napisałam w poście bo przez kilka swoich wypowiedzi nawet nie zapytałaś o treść i sens.Klika DESPERATEK;)))
Wstydzę się że jestem Kobieta ,patrząc na wasze zachowanie.
Wiecie co to Piss? Właśnie to na was robię. Licze że będziecie się dalej udzielać na Moim blogu,lubię jak się coś dzieje i wy jesteście takie posłuszne.Nie zawiedźcie Mnie.Może dobijecie do 100 postów ,tylko błagam z sensem;) Podołacie ,dacie radę?Pozdrawiam ELEL
 

niedozywiona
Zobacz blog

niedozywiona napisała:

dodane: 29-02-2012 11:53

ELEL5, widzę podobnie jak my z resztą nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. poza tym sytuacja chyba Cie przerasta, bo swoje posty piszesz już bezosobowo i starasz się je sklejać w taki sposób, żeby tyczyły każdej z nas, ale do końca nie wiadomo której- prawda jest taka, że po prostu nie możesz się powstrzymac przed nabijaniem sobie komentarzy, sławy, nie wiem. cieszę się, że rozszyfrowałaś nasze biblioteczki domowe- elementarz jest potrzebny, żeby na czymś później bazować. Ty, jak widać, w życiu elementarza na oczy nie widziałaś i tego widzimy skutki- osobę, której ulubioną lektura od dawna powinny być recepty od psychoanalityka i ulotki dołączone do leków przywracających Cię do zycia w normalnym świecie.
 

jagababa123

jagababa123 napisała:

dodane: 29-02-2012 11:50

ELEL5, ten wpis niedożywionej jest dokładnie o Tobie. Poczekaj, dla Twojej ucieszy zwołamy więcej osób.:D
 

ELEL5
Zobacz blog

ELEL5 napisała:

dodane: 29-02-2012 11:47

Widzisz Asztarte Mój stolik dawno zrobiony ,teraz czekan na twoje infantylne parasoli ,Mam nadzieję ze się nimi pochwalisz:):) Pochwal się jak zrobisz.
Ba! A widzisz humor z rana jak śmietana ,ale nie proś koleżanek więcej aby cie broniły bo to trochę Infantylne jest nie uważasz?
 

jagababa123

jagababa123 napisała:

dodane: 29-02-2012 11:47

Asztare, masz rację oj masz.
Dziewczyna nie ma chyba instynktu samozachowawczego, pisząc takie dyrdymały.
 

ELEL5
Zobacz blog

ELEL5 napisała:

dodane: 29-02-2012 11:45

Wielu osobom tutaj się wydaje, że pozjadało wszystkie rozumy i każdy komentarz na nie traktują jako wielką ujmę na swoim wizerunkiem i od razu przystępują do ataku razem z całą hordą osób, które pójdą w ogień za autorką. Ze względu na małą ilość użytkowników widać taki śmieszny mechanizm stadny- im ktoś bardziej popularny, tym ma większy posłuch w tłumie i jeśli ktoś nie daj boże danej osobie coś wytknie , zostaje rzucony na pożarcie. To jest wręcz żałosne, bo praktycznie każda z dziewczyn równoznacznie zaznacza, że zalezy jej na wszystkich opiniach- zarówno pozytywnych i negatywnych, a negatywną krytykę bardzo sobie cenią. Raczej sobie tą krytyką dupę wycierają, bo widać, jak sączy się z nich jad.

Za mało samokrytyki, zbyt duże mniemanie o sobie, fałszywie rozumiana wolność wypowiedzi i takie sytuacje właśnie się kształtują. I żadnym wytłumaczeniem jest to, że jak jest dużo kobiet w jednym miejscu, to zawsze się pogryzą. gdyby byli tu faceci byłoby dokladnie to samo. HA PADLAM !! NIEDOZYWIONA CZY TO ABY NIE WYPOWIEDZ TWOJA NA BLOGU?? Oj ty nędzna hipokrytko:):)
Bawisz Mnie teraz już wszystko w temacie.
 

1 2 3 4
Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Gdyby..... Blog jest o wszystkim i o niczym. Taki Mój mentalny bełkot ,który aktualnie Mnie nurtuje.O sprawach którymi chcę się podzielić ,o marzeniach,problemach,świecie. Dlatego tez dziele go na różne działy.

O mnie

ELEL5

Na szafie od: 27-02-2012

Obserwuj

Czasem bywam....

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
2