Physical activity ♥

blogi.szafa.pl/ /Anita__91

lis. 26

Droga do idealnego brzucha...

dodane przez: Anita__91 dn. 26-11-2013 r.
Droga do idealnego brzucha...

...właśnie ją znalazłam ;) a raczej utwierdziłam się w przekonaniu, że jest właściwa, bo już kiedyś o tym słyszałam ;)

Na facebooku lubię wiele fanpage dotyczących ćwiczeń, zdrowego odżywiania, pomysłów na posiłki oraz przede wszystim motywacji :) Pewnego razu natknęłam się na ciekawą informację (być może niektóre z Was już o tym wiedzą, ale z pewnością znajdą się osoby, które wciąż wierzą, że same brzuszki dają spektakularne efekty i należy im poświęcić najwięcej uwagi). Oto ona:

Brzuszki drogą do pięknego brzucha - mit!

"Dziesiątki, a nawet setki brzuszków każdego dnia nie przybliżą nas nawet o krok w drodze do idealnie wyrzeźbionego brzucha. Mięśnie pod wpływem tego rodzaju treningu mogą ulec wzmocnieniu lub pogrubieniu. By je uwidocznić, niezbędne jest spalenie tkanki tłuszczowej, która je okrywa. Trening siłowy (w tym brzuszki) nie posiada takiego potencjału. Drogą do idealnego brzucha jest trening cardio, interwałowy, jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze oraz właściwa dieta. To jedyna metoda, by pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Co więcej, bardzo duża ilość brzuszków wykonywanych „solo” może nadmiernie wzmocnić te rejony ciała, prowadzi to do niewłaściwego rozkładu napięcia mięśniowego i przyczyniać się może np. do powstawania bólu pleców."

źródło: http://lifestylecoach.pl/treningowe-mity/ - znajdziecie tutaj więcej mitów ;) POLECAM artykuł! :)

 

A więc przede wszystkim skupiam się na treningach: Killer, Turbo i Szok trening :)

Teraz pora na Turbo! :)

 

treningi, ćwiczenia, idealny brzuch, brzuszki,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Anita__91
Zobacz blog

Anita__91 napisała:

dodane: 26-11-2013 20:15

być może z natury masz płaski brzuch :) w takim wypadku same brzuszki pewnie wystarczą ;)
 

sabinkaa22
Zobacz blog

sabinkaa22 napisała:

dodane: 26-11-2013 19:16

Z tymi brzuszkami to tak nie do końca, bo ja sama się przekonałam. Kiedy robiłam 200 brzuszków dziennie przez 2 miesiące to efekty były widoczne na brzuszku.
 

margerita28

margerita28 napisała:

dodane: 26-11-2013 18:57

Zachęcam do poparcia mojej sugestii dotyczącej licznika wejść na bloga:) http://szafa.pl/sugestie.html?tab=wszystkie&strona=1
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Physical activity ♥

Prowadzony przez:
Anita__91

Blog jest formą mojego prywatnego dziennika. Będzie on pełnił funkcję MOTYWATORA (zabrzmi egoistycznie - wybaczcie) przede wszystkim dla mnie, który da mi siłę w drodze do celu, jakim jest idealna, szczupła i wysportowana sylwetka. Dzieląc się z Wami aktywnością fizyczną i czasem tym co jem ;) (niestety albo stety bez możliwości spróbowania;)) liczę na przysłowiowe wsparcie z zewnątrz. Blog jest dla mnie czymś w rodzaju zobowiązania: "skoro tak piszesz to tak rób!".

O mnie

Anita__91

Na szafie od: 21-03-2010

Obserwuj

Anita - tak mam na imię ;) ale to żadna tajemnica, gdyż taki jest mój login na szafa.pl ;) Wieku też nie ukryję (91 to mój rocznik) ;) mam 23 lata. Od połowy lutego 2013 roku zaczęła się moja przygoda z treningami :)

Obserwują blog
agnes56
z_pazurem
ellieellie
margerita28
Jaryna
sylwiap0611
patrycja-90
Ula2850
Mussczekoladowy
supernatural1995
domisiaaaaa
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0