Włochate myśli

blogi.szafa.pl/ /AminaEwa

cze. 13

Nowości we włosowej diecie

dodane przez: AminaEwa dn. 13-06-2013 r.

Ostatnio nabyłam dwa nowe kosmetyki, które zamierzam przetestować na moich włosach :). Jednym z nich jest ta oto odżywka: Wella Pro Series, Frizz Control Leave - In - Cream (Krem regenerujący bez spłukiwania), o której mogę od razu powiedzieć, że jest czymś czego od dawna szukałam. W końcu coś wygładza moje napuszone włosy i sprawia, że nie czuję się jak strach na wróble. Cena trochę wysoka, bo ok 16 zł za 150 ml, co przy moich długich włosach pewnie na długo nie starczy ale warto.

Druga nowość, również odżywka ale tym razem do spłukiwania, to Joanna, Jedwab, Odżywka wygładzająca. Tutaj nie powiem na razie zbyt dużo, gdyż potrzebuję więcej czasu, żeby ocenić jej działanie.

 

 

 

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


AminaEwa
Zobacz blog

AminaEwa napisała:

dodane: 23-06-2013 14:55

odżywka Joanny z jedwabiem jest naprawdę całkiem fajna, włosy po niej są sypkie i gładkie, to mogę powiedzieć po kilku użyciach :)
 

ellieellie

ellieellie napisała:

dodane: 22-06-2013 13:57

Jakoś nie mogę się przekonać do wszystkiego co jest bez spłukiwania... dlatego może odzywkę z Joanny wypróbuję:)
 

margerita28

margerita28 napisała:

dodane: 17-06-2013 18:43

polecam olejek arganowy:)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Włochate myśli

Prowadzony przez:
AminaEwa

Blog poświęcony będzie głównie pielęgnacji i eksperymentom dotyczącym włosów. Włosy autorki dużo przeszły :) (i nadal przechodzą), chciałaby aby wróciły do dawnej formy i długości stąd prowadzenie bloga ma mieć też po części charakter terapeutyczny ;). Dla zróżnicowania tematyki i odetchnięcia od problematyki włosów :P czasem wrzucę coś o ulubionych ciuchach czy kosmetykach, które zrobiły na mnie dobre wrażenie.

O mnie

AminaEwa

Na szafie od: 10-07-2009

Obserwuj

Jestem, byłam i będę włosomaniaczką :). Od dziecka kocham długie włosy, choć własne długo nie chciały wyrosnąć. Moje włosy są długie, grube, gęste, lubią się przetłuszczać przy skórze głowy ale końce zwykle są trochę bardziej suche.

Obserwują blog
nathaira
Carmen-M
margerita28
sylmaj28

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0