Cierpienia młodej wielorybki

blogi.szafa.pl/ /Aliszja_k

kwi. 19

Początek długiej podróży

dodane przez: Aliszja_k dn. 19-04-2012 r.
Początek długiej podróży

Jako że dzisiaj przypadł dzień ważenia, niemrawo zebrałam się rano z łóżka i uprzednio zaczepiwszy o toaletę, stanełam przed wagą.

Wysunęłam jedną stopę i powoli zaczełam ją zbliżac do gładkiej powierchni.

"O matko! Przecież nie byłam w tym tygodniu wierną wyznawczynią diety! W weekend zamiast jednego piwka wyłoiłam trzy, a potem na lekkim rauszu  radośnie ruszyłam z koleżankami pochłonąc kebab! I to nie jedyny mój grzech! A wieprzowa paróweczka, którą zaserwował mi luby, bo nie wiedział, że moja religia jej nie przewiduje? Wago, przebacz mi tę sałatkę, której jedynym grzechem był sos majonezowy! A objadanie się warzywami bez opamiętania? Przecież jak tylko głód zaczynał drażnic moje trzewia, natychmiast leciałam do lodówki po marchewkę lub pietruszkę! Na diecie się tyle nie je! A jedzenie zamiast jednego kawałka chrupkiego chlebka - trzech? Wago, więcej grzechów nie pamiętam, ale przebacz mi je wszystkie i nie pokazuj znowu, ze jest mnie więcej! Błagam tylko o to!"

Wzdycham i... wchodzę. Czekam, aż cyferki przestaną migac. Patrzę... i schodzę z wagi. Wchodzę jeszcze raz, Nie no, chyba coś się popsuło! Może spróbuję tyłem? Wynik taki sam... Gapię się chwilę, wreszcie do mnie dociera: SCHUDŁAM CAŁY KILOGRAM! Ja! Jestem super, jestem seksi, cały świat stoi przede mną otworem (miejmy nadzieję, że nie odbytowym),  drżyjcie o swoich ukochanych, wszyscy faceci moi!! Szkoda, że nie mam stołu, bo bym okrążyła go skacząc na jednej nodze!

 

Jeszcze długa droga przede mną, ale tak się cieszę z tego sukcesu, że sama jestem zaskoczona :) "Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku", czy coś w ten deseń:)

 

wpis edytowany 2012-04-19 o godz. 00:46:17

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


rudaaa12

rudaaa12 napisała:

dodane: 19-04-2012 10:27

Brawoooo : ) Teraz bd już z górki ;)
 

agawera92

agawera92 napisała:

dodane: 19-04-2012 08:29

Świetny wpis :)
Powodzenia- życzę Tobie ale także sobie w tej długiej podróży do doskonałości...
 

Biszkopcik86
Zobacz blog

Biszkopcik86 napisała:

dodane: 19-04-2012 08:05

heheh ,świetny tekst piszesz z taką lekkością :))) Trzymam kciuki za Ciebie .POWODZENIA :*****
 

Gskk
Zobacz blog

Gskk napisała:

dodane: 19-04-2012 01:09

Jej! Super!
Ale mojego Lubego to Ci nie oddam ;>
 

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0