Słodka kuchnia

blogi.szafa.pl/ /Adriennna

gru. 09

List do Mikołaja

dodane przez: Adriennna dn. 09-12-2012 r.

Kochany Święty Mikołaju,
 

jestem już duża, więc nie myślę o Tobie tak często jak kiedyś, ale odwiedziłam decobazaar.com i pomyślałam o Tobie, ponieważ tylko Ty możesz spełnic moje marzenia.

Jak wiesz uwielbiam pieczenie i "smakowanie" (zarówno podniebieniem jak i oczami), więc oczywiście pierwsze "kroki" skierowałam do działu dom. I zobaczyłam krainę szczęśliwości.

I wyobraziłam sobie cudowny, zimowy poranek rozpoczęty śniadaniem przyniesionym do łóżka przez Ukochanego. Najlepiej na ślicznej tacy takiej jak ta z sercem http://www.decobazaar.com/produkt-taca-z-sercem-3561549.html

 lub ta z motywem kwiatowym http://www.decobazaar.com/produkt-taca-flowers-rustikal-3511655.html

 Na tacy stałby kubek z miłą wiadomością, ale taką którą można zmieniać kiedy się chce, więc musiałby to być "tablicowy" kubek dokładnie taki sam jak ten http://www.decobazaar.com/produkt-kubki-with-a-message-3575816.html.

Na przepięknym talerzyku http://www.decobazaar.com/produkt-kwiat-absyntu-3510078.html

znajdowałoby się smaczne śniadanie przygotowane przez Lubego. Tak cudownie rozpoczęty dzień spędziłabym na pichceniu pyszności które potem podałabym spodziewanym-niespodziewanym gościom na pięknej paterze z misternym wzorem http://www.decobazaar.com/produkt-patera-owalna-white-plate-3403045.html.
A wieczorem owinięta w cieplutki wełniany pled z decobazaar.com (http://www.decobazaar.com/produkt-recznie-robiony-pled-welniany-flokett-3471901.html)

przed kominkiem czytałabym książkę i piła herbatkę z kubka otulonego ocieplaczem od Kapeluszniczki (http://www.decobazaar.com/produkt-ocieplacz-na-kubek-z-dedykacja-prezent-3556519.html)

Taki zimowy dzień byłby absolytnie perfekcyjny!
 

Mikołaju? czy pomożesz mi spełnić choć odrobinę tego marzenia i przyniesiesz mi jakiś prezent z decobazaar.com?

Bardzo bardzo proszę

Adriennna

 

Ps. Byłam bardzo grzeczna w tym roku :)

PPs. linki dodałam żebyś wiedział gdzie szukać a zdjęcia żebyś wiedział jak wyglądają wymarzone prezenty :)

wpis edytowany 2012-12-09 o godz. 00:38:42

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Słodka kuchnia

Prowadzony przez:
Adriennna

Osiągnięcia kuchenne przyszłej prawniczki, której największym marzeniem jest śliczna, dobrze zaopatrzona spiżarnia, pachnąca kuchnia i bardzo szczęśliwa rodzina

O mnie

Adriennna

Na szafie od: 26-09-2011

Obserwuj

Uwielbiam piec, szczególnie słodycze. A jeszcze większą frajdę sprawia mi obdarowywanie smakołykami innych i tak chwila - przymknięcie oczu, rozsmakowanie ciasta i wymruczane mhmmmm mniam!

Kategorie
Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0