0% prowizji - na zawsze!

UŻYTKOWNICY

Z E I O

blogi.szafa.pl/ /zeio

gru. 17

List do Świętego Mikołaja

dodane przez: zeio dn. 17-12-2012 r.
List do Świętego Mikołaja

Kochany Święty Mikołaju,

jak przystało na 19 letnią dziewczynkę byłam  grzeczna przez cały rok! Nie zwątpiłam ani przez chwile,że istniejesz, w końcu jesteś ze mną prawie 20 lat a to o czymś świadczy ! :)

Wiem,że jesteś baaardzo zapracowany ale wiem też ,że masz dzielnych pomocników i na pewno dasz sobie radę z moimi malutkimi marzeniami! :)

A mianowicie marzy mi się kot! Koteczek malutki, miilutki który by włąził mi na kolanka ,żebym go miziała po uszku ale niestety, mieszkając z moim facetem nie mogę mieć kota ponieważ ma na nie uczulenie także zakochałam się w tej pięknej poduszce która w pewien sposób zrekopensuje mi brak kotka o którym marze :)

 Następnym moim wymarzonym prezentem jest euti na telefon z wąsami ! Tak ,wiem,że to dziwne marzenie. Opowiem w skrócie: Nie jestem fanką wąsów, a mój facet przeciwnie, może ogolił by wąsy mając etui na telefon z wąsami? Takie małe zastępstwo..Baaardzo bym tego chciała!

 

 

 

Ostatnim marzeniem jest koszulka z napisem "kawa sama się nie zrobi" . Owy tekst słysze codziennie rano i chciałabym się jakoś "odryźć" także, byłoby to takie spełnienie mojego marzenia widząc mine ukochanego gdy zobaczy mnie w takiej koszulce :)

 

 

 

Wiem Mikołaju ,że moje marzenia są jedne z miloiona..Mnóstwo szafowiczek ma dobre serduszka i chciałoby spełnić swoje marzenia :) I tak nie przestane w Ciebie wierzyć!

 

wpis edytowany 2012-12-17 o godz. 14:38:45

mikołaj, list,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Z E I O

Prowadzony przez:
zeio

Witam, zapraszam do czytania bloga, jest to mój pierwszy blog i trochę czuję się zagubiona ale myślę,że z czasem się tu odnajdę. Pozdrawiam :)

O mnie

zeio

Na szafie od: 08-05-2012

Obserwuj

19 letnia najzwyczajniejsza dziewczyna pod słońcem.

Obserwują blog
Greddy
Johanna21xxx
margerita28
NanPi
martynkaaDe

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0