0% prowizji - na zawsze!

UŻYTKOWNICY

Recenzje kosmetyków ;)

blogi.szafa.pl/ /zaqlii

gru. 05

Ziaja balsam do ust

dodane przez: zaqlii dn. 05-12-2013 r.

No więc pierwsza notka na moim blogu będzie o balsamie do ust jak widzicie :) Myślę, że temat akurat na teraz, ponieważ jest prawie zima i każda zadbana i mądra kobieta (mężyczyźni zresztą też powinni. Tak, tak panowie!) używa balsamu lub pomadki. Jak powszechnie wiadomo przez zimne powietrze usta stają się bardzo wysuszone, pękają i bolą, a pomadka czy balsam (ja np. wolę balsamy, uważam, że lepiej nawilżają) są dla nich ochroną i powiedzmy ukojeniem. No czy jest coś lepszego niż piękne usta nawet w zimie? :) Ja uważam, że jest wiele pięknych rzeczy, ale zadbane usta są podstawą, ponieważ widzą je wszyscy i ciągle! Poza tym wysuszone baaaardzo bolą. Pamiętajcie o tym.

 

No więc się trochę rozpisałam, a miałam pisać o kosmetyku, haha.

 

Firma: Ziaja

Nazwa: Kokosowa terapia skóry i zmysłów

Pojemność: 10 ml

Cena: około 8 zł

 

Jak każda kobieta szukam promocji i ciekawych cen kosmetyków. Moim zdaniem 8 zł za balsam do ust to niewiele, a balsam wcale nie jest bardzo złej jakości, zresztą jak większość kosmetyków z firmy Ziaja. Co prawda nie wiem czy kupię go drugi raz, ale na pewno nie mówię mu 'NIE' i być może jeszcze do niego wrócę.

 

Zalety:

- piękny, kokosowy zapach (♥)

- miła konsystencja, niezbyt gęsta i niezbyt rzadka, taka idealna

- po nałożeniu usta są bardzo miękkie

- nie ma smaku! (dla mnie ten podpunkt jest bardzo ważny, ponieważ niejednokrotnie trafiałam na pomadki i balsamy, które miały okropny smak i mimo, że dobrze nawilżały, to nie mogłam wytrzymać z nimi na ustach dłużej niż 10 minut)

- zawiera witaminę A i E

- ułatwia rozprowadzenie pomadki, szminki i błyszczyka

- cena produktu

 

Wady:

- nie daje długotrwałego efektu nawilżenia

- małowydajny! Ja mam go od około tygodnia, nawet nie i połowy opakowania już nie ma. Co prawda ja używam go dużo, ale jak inaczej gdy efekt nawilżenia utrzymuje się około godziny? Uważam, iż osoba, która używałaby go rzadziej w ciągu tego czasu nie miałaby 1/4 opakowania. Więc po prostu jest małowydajny.

 

Mimo tych dwóch wad, które potrafią nieźle odstraszyć, sądzę, iż warto zainwestować w niego tę skromną sumę 8 zł. Jest on dobrą inicjatywą dla osób, które potrzebują tylko pomocy do nakładania szminki czy błyszczyka OKAZYJNIE oraz dla osób, które nie używają dużo kosmetyku do ust na dzień. Ja nie wiem czy się jeszcze raz na niego zdecyduję, może właśnie pod szminkę, bo ma naprawdę piękny zapach.

 

Mam nadzieję, że recenzja się podobała.

Pozdrawiam Livvixy :)

kokos, balsam, ziaja,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Recenzje kosmetyków ;)

Prowadzony przez:
zaqlii

blog jest to kosmetykach, a dokładnie o ich recenzjach. recenzentką będę oczywiście ja sama :) mam nadzieję, że Was zainteresuję.

O mnie

zaqlii

Na szafie od: 25-11-2013

Obserwuj

miła, wesoła dziewczyna. interesuje się urodą, modą itp. ma wiele pomysłów na życie i wiele planów. ma nadzieję, że przyjemnie będzie się Wam czytało notki zamieszczane przez nią :)

Kategorie
Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0