0% prowizji - na zawsze!

UŻYTKOWNICY

świat-katarzyny

blogi.szafa.pl/ /tylkokasia

lis. 28

Nigdy nie mów nigdy!

dodane przez: tylkokasia dn. 28-11-2011 r.

I ja się o tym przekonałam i to nie raz ;) Cekiny były moim wrogiem numer jeden przez całe gimnazjum i liceum, a jeżeli już gdzieś się jakiś pojawił w ruch szły nożyczki. Dziś zabiłabym za cekinowe złote szorty z New Yorkera za 99 zł, bądź brudnozłoty top w h&m za 129 zł. Na razie nie zdobyłam nic z tych rzeczy, ale mam ją. Moja pierwsza cekinowa sukienka.
 1.JPG
sukienka: sh 10 zł

wpis edytowany 2011-11-28 o godz. 15:34:45

Brak

Komentarze



Możliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

świat-katarzyny

Prowadzony przez:
tylkokasia

Nie chcę być "szafiarką". Nie chcę wyglądać jak szalona, chcę wyglądać po prostu dobrze. Kiedy wchodzę do pokoju, nie zależy mi, aby wszyscy na mnie patrzyli. Chcę tylko, aby pomyśleli: fajnie wygląda.'

O mnie

tylkokasia

Na szafie od: 22-11-2010

Obserwuj

Nazywam się Kasia, od dawna pasjonuje się modą i zapraszam was w mój modowy świat. Podobno moim znakiem rozpoznawczym są marynarki, których mam naprawdę dużo i prawie wszystkie pochodzą z second handów. Ale moim zdaniem to właśnie ubrania z tych sklepów charakteryzują mnie najbardziej. Większość moich stylizacji w 80% składa się z ciuchów zakupionych właśnie w ciucholandach za bardzo niewielkie pieniądze. Potrafię się ubrać nawet za 100 zł włącznie z butami i torebką i wyglądać świetnie ;) Chcę pokazać innym, że nie trzeba wydać majątku, by posiadać naprawdę piękną garderobę. Moja już pęka w szwach ;)

Obserwują blog
kociatka4

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0