0% prowizji - na zawsze!

UŻYTKOWNICY

sampansklepał

blogi.szafa.pl/ /puchuskubatek

maj 25

problemy i problemiki

dodane przez: puchuskubatek dn. 25-05-2012 r.
problemy i problemiki

 Nie będę pisac o beznadziejności kraju ani o tym, że tu się nie da rozwijać i najlepiej wyjechać. Da się. Sporo moich znajomych to udowodniło. Tylko jakoś ja nie mam szczęścia. Pocieszam sie, że jestem za mądra, bo to głupi ma zawsze szczęście :)))

 

wpis edytowany 2012-05-25 o godz. 12:02:29

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


puchuskubatek
Zobacz blog

puchuskubatek napisała:

dodane: 27-05-2012 18:17

Ja się nie zastanawiam nad wyniesieniem z kraju, więc nie pisz "również". Nie napisałam, że nie ma perspektyw - napisałam, że są. Skoro dorosłe osoby nie potrafią czytać ze zrozumieniem - nic dziwnego, że nie ma dla nich pracy.
Żeby coś osiągnąć w każdym kraju musisz za....ć jak mały samochodzik, oprócz tego robić to z głową - uczyć się, rozwijać, mieć cel. Dopiero zaczynam, więc wypłata jest jaka jest. Ale jeśli ktoś chciałby nic nie robić i zarabiać, to może niech lepiej wyjedzie, bo taka postawa nie przyczyni się do polepszenia sytuacji w kraju.
 

KiRaKoRtEz

KiRaKoRtEz napisała:

dodane: 25-05-2012 17:09

Jeju jakie cudny króliczek. A co do twojego postu to bardzo się z tobą zgadzam. W naszym kraju nie widać żadnych perspektyw. Wogóle, od każdej strony, czy to rządowej, czy codziennej, czy nawet w sprawach technicznych ( wszelkie wynalazki polskich uczonych są wykupywane przez "zachód"). Albo ciągłe włażenie Ameryce w tyłek ? I jak to o nas świadczy ?
Sama również zastanawiam się nad wyniesieniem się z tego kraju. Może Finlandia, albo Norwegia.
Pozdrawiam :)
 

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
1