0% prowizji - na zawsze!

UŻYTKOWNICY

Mama działa

blogi.szafa.pl/ /olczita82

lis. 25

Szczypta humoru w szarej codzienności

dodane przez: olczita82 dn. 25-11-2013 r.

e_2051Przeglądałam ostatnio zasoby internetowe, bo zachciało mi się coś poczytać. Najlepiej lekkie, łatwe i przyjemne, ale i pożyteczne za razem. Takie jakieś szybkie czytadło, póki jeszcze mogę wygospodarować wolną godzinę wieczorem jak już pozmywam, posprzątam zabawki, upiorę pieluchy i ogarnę ten domowy rozgardiasz.No i wpadł mi w rękę e-book “Macierzyństwo non – fiction”. Ściągnęłam na próbę darmowy fragment i właściwie po pierwszej stronie już wiedziałam, że idę w to w ciemno. Zaraz kupiłam sobie całą książkę i właściwie pochłonęłam ją w 3 wieczory. Krótkie rozdziały, które szybko się czyta nawet jak coś nas wybije, to nie tracimy wątku. Umierałam ze śmiechu czytając o klanie dzieciatych, albo o tym, że najgorsze jest pierwsze 60 lat :) i o utraconej wolności :)

Polecam przede wszystkim tym, którzy już zakosztowali w byciu rodzicem i tym, którzy zostaną nimi w najbliższym czasie. Jeśli natomiast zastanawiacie się nad powiększeniem rodziny, cóż może lepiej znać prawdę zawczasu ;) .

Dla zainteresowanych zakupem – proszę kliknąć tutaj.

macierzyństwo non fiction,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Mama działa

Prowadzony przez:
olczita82

Mama Działa to blog o moich doświadczeniach w macierzyństwie. Co mi się sprawdziło, co mogę polecić, a co jest zdecydowanie przereklamowane. Jeśli niedługo zostaniesz mamą lub już nią jesteś i ciekawią Cię różne mamine tematy, zapraszam.

O mnie

olczita82

Na szafie od: 11-09-2013

Obserwuj

Jestem mamą od 16 miesięczy a za 2 znów mamą będę. Od początku :) I tak sobie pomyślałam, że za drugim razem jest już łatwiej. Już nie błądzę w świecie dziecięcych ubranek nie rozróżniając śpiochów od pajacy. Nie wyszukuję setek zupełnie niepotrzebnych dziecku wynalazków, które promują ich producenci. Nie czytam, jakie pieluchy kupują mamy-celebrytki, bo co to za różnica dla bobasa w co za przeproszeniem “robi”. I dlatego pomyślałam, że może warto podzielić się tym, co już wiem z tymi z Was, które mamami zostaną wkrótce lub właśnie zostały. Wiadomo,każde dziecko jest inne, dlatego zachęcam do dzielenia się Waszymi doświadczeniami. Nie tylko jeśli chodzi o noworodki i niemowlaki, ale także starsze dzieci, bo jeszcze wiele przede mną.

Obserwują blog
haanula
Madeleine1987
niewywrotna
milqin
sky1990
paulina233
adrianna_k30
ajmfree
margerita28
LadyDitha
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0