0% prowizji - na zawsze!

UŻYTKOWNICY

iks z en

blogi.szafa.pl/ /iks_z_en

mar. 06

siódmy z en

dodane przez: iks_z_en dn. 06-03-2012 r.
siódmy z en

wylewam swoje frustracje na białą kartkę papieru, przyprawiam się o mdłości rozczulając nad samobiczowaniem,rozdrapywaniem, polewaniem, czekaniem, pieprzeniem się (bo słowo kochać się, nie pasuje do przypadkowości), czekaniem, a potem przyklejaniem plastrów. Uśmiecham się  durnie, bo nie wyciągam wniosków, piszę to samo w kółko i kółko, aż z kółka zrobił się kwadrat pełen żółci. moja złość na samą siebie przechodzi, widzę swoje emocjonalne rozpiedolenie. widzę je w oczach moich przyjaciół – wyrozumiałość, pobłażliwość, przyzwolenie. x. tak ma, taka jest, czy kiedyś zobaczą silną babkę, partnerkę i wsparcie, kiedy przestanę mielić moje życie z wszystkimi, przelewać na nich smutki, rozterki. ta guma się już wyrzuła i nie smakuje. x. kur.., zrozum to w końcu!

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

iks z en

Prowadzony przez:
iks_z_en

zbieram swoje doświadczenia w dużym zeszycie o nazwie Internet. są jak ciastko o słodko-słonym smaku, jak przepisy z "maminej" książki kucharskiej. jednym smakują, a innym nie. trudno. tu łamię interpunkcyjne i ortograficzne zasady i robię to celowo. czy próbuję oszukać siebie, nie wiem. fikcja rozpływa się z rzeczywistością w czekoladowym sosie.

O mnie

iks_z_en

Na szafie od: 16-02-2012

Obserwuj

w mieście na pewną literę z końca alfabetu kreuję swoją przestrzeń i rzeczywistość. lubię czekoladowe muffinki i sobotnie poranki. nie boję się marzyć, sięgać po więcej, uwodzić, tęsknić, śmiać się, szukać. nazywam rzeczy po imieniu, czasami zbyt dosłownie, czasami za dużo jest "za", taka jestem i nie chcę tego zmieniać.

Obserwują blog
marrta
koja55
indianka
moose
amanduska153
ciemnaaa
uleebee
marti93
AnanasowAaa
Aliszja_k
whitevanilla
patuszka92
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
6