0% prowizji - na zawsze!

UŻYTKOWNICY

PaTrycha

blogi.szafa.pl/ /PaaTiiNaa17

mar. 18

TaTToo

dodane przez: PaaTiiNaa17 dn. 18-03-2012 r.
TaTToo

 Witam Wszystkie Szafowiczki! :)

Postanowiłam założyć bloga , ponieważ chcę zrobić sobie tatuaż na łopatce : )

Myślę nad jakim ciekawym napisem,cytatem najlepiej po angielsku :)

Chciałam żebyście mi doradziły może co do napisu, możecie również wypowiadać się co myślicie o tatuażach i czy same jakieś posiadacie :)

 

 

wpis edytowany 2012-03-18 o godz. 11:39:40

tatuaż,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Kalina_

Kalina_ napisała:

dodane: 16-04-2012 15:03

Mam trzy tatuaże, napis jest jednym z nich. Długo myślałam nad tekstem i chyba dobrze wybrałam, bo nie żałuję ale zastanów się poważnie, żeby to był "twoj" tekst, a nie modny i banalny, żeby zaimponować innym :)
 

Sacrum

Sacrum napisała:

dodane: 20-03-2012 13:15

Uwielbiam tatuaże i wszystko co z nimi związane, jednak nie wyobrażam sobie szukania pomocy w znalezieniu wzoru dla siebie w taki sposób...
Jestem daleka od dorabiania ideologii do każdego wzoru, ale tatuaż nie powinien by pustym przekazem, bo w pewien sposób wyraża osobowość.
 

candy_junkie

candy_junkie napisała:

dodane: 18-03-2012 12:00

Podzielam zdanie Gskk.
Ja mam tatuaż i odradzam :) Mimo, że znaczy dla mnie wiele i długo myślałam o zrobieniu go, to teraz żałuję, że się na to zdecydowałam.
 

Gskk
Zobacz blog

Gskk napisała:

dodane: 18-03-2012 11:40

Ja jeszcze nie mam tatuażu (ale planuję w niedalekiej przyszłości) uważam jednak, że wzór (napis) jest bardzo indywidualną sprawą i powinien coś znaczyć dla właściciela.
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

PaTrycha

Prowadzony przez:
PaaTiiNaa17

:)

O mnie

PaaTiiNaa17

Na szafie od: 11-10-2011

Obserwuj

Wariatka.! mająca swój świat i swoich ludzi w nim. ;D Optymistka, pesymistka, realistka.. połączenie tych trzech rzeczy;) w zależności od dnia i nastroju. ;dd Buntowniczka.! o tak.! bo przecież wszystko jest pfee ;D Zazdrośnica - i dobrze.! :] walczę o swoje. xd Obrażalska- pff.. bo mam za co. ;P Marzycielka -wielka ; dd Senne marzenia, słodkie sny.. Kochająca się śmiać .. z wszystkiego.! nawet z siebie. Xd haha. ;* Inna od innych. jedna na milion.. oo.! z własnymi pomysłami na życie całkiem ambitnymi. ;P Tolerancyjna.. ;]] Diabeł wcielony. Tzn. co złego to nie ja :D:D Zbyt dobra dla niedobrych..! ;** yhym.. ;d

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0