0% prowizji - na zawsze!

UŻYTKOWNICY

Matka Polka Terrorystka

blogi.szafa.pl/ /Marticzku

lis. 13

Matka Polka Opiekunka

dodane przez: Marticzku dn. 13-11-2012 r.
Matka Polka Opiekunka

Juz od moich pierwszych dni na tym swiecie, został przpisany mi w rodzinie pingwin ;) Kartki z pingwinem na święta, maskotki, figurki, obrazy, pufy itd. A teraz...
Nawet pingwin stara się mnie zmotywować ;) 

PINGWINEK ;) (klik)

Nie udało mi się wykonać dziś żadnych ćwiczeń, ale nie jest mi nawet żal, bo dzis poświęciłam dzień Tosi (córeczce), miala dzis szczepienie, więc przy okazji mniejszy apetyt, trochę wiecej marudzenia i ogólne zmęczenie i senność. Nawet nie zdążyłam podać jej dobrze obiadu po szczepieniu, bo zasnęła jak tylko poczuła wibrację pod tyłeczkiem w leżaczku :) Zresztą takiej to dobrze, obiadek podadza, pieluchę wymienią, jak jest źle to przytulą, na spacer wezmą ;) Dlatego, żeby nie bylo, ze dzis dzień bez aktywności ruchowej wyciągnełam kuzynke i trochę powędrowałyśmy z wózkiem, ale tempem spacerowym nad czym jednak ubolewam, bo podobno dzybsze tempo jest bardziej skuteczne, no ale nia marudzmy ;p Mała śpi już od godzinki i stwierdziłam, ze nie będe juz jej budzić skokami i zrobiłam tylko pare ćwiczeń ze skalpela naziemnych, że tak to nazwe ;) niech dziecina powoli sobie wraca do formy w spokoju, a nie jeszcze matka będzie jej przeszkadzać, wiec nawet nie zalicze sobie tego jako ćwiczenia pełne. 

Wrócę jeszcze tylko do serum, które opisywałam dwie notki wcześniej (EVELINE serum 3d extreme), musze powiedzieć, ze skóa zrobiłą się przyjemna i jędrna, osobiści enie narzekam na celullit, ale  uda na pewno się wygładziły więc efekty myśle, ze są zadowalające ;) 

wpis edytowany 2012-11-13 o godz. 21:46:04

matka, dziecko, macierzyństwo, ciąża, wychowanie, ojcowie, małżeństwo,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Młoda matka o życiu, miłości, o dziecku, zmaganiu z przeciwnościami losu i o tym co chętnie by zmieniła lub poprawiła (chociażby wybór kilku kategorii na raz, a nie tylko jednej;) ).

O mnie

Marticzku

Na szafie od: 25-09-2012

Obserwuj

Młoda mama, który musi się odkryć w nowej roli i przy okazji połączyć je z poprzednim życiem (pracom, studiami, znajomymi) i próbuje znaleźć na to swój własny sposób ;)

Obserwują blog
koja55
LOLLL
CytrynowA
Avinionn
ala1561
tikotka
ellfik_86
NanPi
Anastazja30
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0