0% prowizji - na zawsze!

UŻYTKOWNICY

WELCOME TO MY WORLD!:)

blogi.szafa.pl/ /MalgorzataZdun_

lis. 02

TO JA

dodane przez: MalgorzataZdun_ dn. 02-11-2012 r.

Witajcie:)

       Od dawna jestem wielką fanką blogów, tym bardziej tych związanych z modą i stylizacją, dziś mam troszkę wolnego czasu, ponieważ zaczynam nowy etap w w życiu... Chciałabym się podzielić z Wami moimi przemyśleniami, opiniami na różne tematy... Może zacznę o kilku słowach o sobie. Mam na imię Gosia:) Jestem na 2 roku studiów magisterskich stosunków międzynarodowych w Społecznej Akademii Nauk. Pochodzę z … małej miejscowości pomiędzy Kaliszem a Sieradzem. Mam brata i siostrę. Od kiedy pamiętam mieszkałam w domu, w którym była trzypokoleniowa rodzinka, mój dziadziuś był sołtysem (teraz jest moja mama) dlatego też zawsze otaczałam się masą ludzi, z którymi musiałam współpracować. Od dziecka zbyt dużo gadałam i inni w domu mówili mi „Zamknij radio” J a jak nic nie mówiłam to było wiadomo, że albo mnie nie ma, albo jest mi smutno. 


 Jestem osobą … uczciwą-tego nauczono mnie w domu, przyjacielską, która zawsze wszystkim pomagała a sama myślała o sobie na koniec. Jestem osobą, która bardzo wszystko przeżywa i która zawsze się stara i angażuje.

Jestem dumna, że zawsze musiałam na wszystko sama zapracować, nikt mi dzięki temu nie może zarzucić, że coś od kogoś mam i że wszystko spadło mi z nieba. Jestem dumna z tego, że dzięki moim studiom każdy zna mnie na Uczelni, to dało mi wielką pewność siebie, Jestem dobrym przykładem na to, że nie tylko Uniwersytet lub Politechnika daje wielkie możliwości, jeśli będziecie chcieli się rozwijać to wszędzie osiągniecie swoje cele.

Interesuję się … na dzień dzisiejszy szkołą i pracą, dalekim domem i swoim rozwojem, oprócz tego ostatnio jeszcze bardziej polubiłam sport na który nie miałam od dawna czasu.    Dość o mnie bo pewnie Was zanudziłam. 

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0