0% prowizji - na zawsze!

UŻYTKOWNICY

MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

sie. 12

Candy shop

dodane przez: MacademianGirl dn. 12-08-2011 r.


Jack Peñate - Spit At Stars
Ostatnio czas przecieka mi przez palce tak bardzo, że zanim się obejrzę po poniedziałku następuje piątek, a później kolejny poniedziałek. Cieszyć się latem, nie pomaga też kapryśna pogoda, która notabene ostatecznie obwieściła już jesień... Ech, w takich dniach żeby poprawić sobie nastrój mam jeszcze większą niż zazwyczaj ochotę na zwariowane kolory^^ (o ile to w ogóle możliwie, heh ;P). Nie dajmy się zwariować i chociaż strojem pokażmy tym deszczom gdzie ich miejsce! Co Wy na to? ;))

ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS 
1.jpg
2.jpg
2a.jpg
3aa.jpg
3a.jpg
6.jpg
7.jpg
7a.jpg
8.jpg
11.jpg
10.jpg
9.jpg
11a.jpg
12.jpgphotographed by Candice88
 wearing: blouse - camaieu, skirt - reserved, shoes - bata, bag - second hand, necklace - iloko.pl ,bracelet - delamo.pl , ring - new yorker
Lately, the time is running through my fingers more than ever. Before I get to notice, after a Monday there's Friday and then Monday again. Unfortunately, also the weather isn't helping me with enjoying the summer - actually it had kind of announced the Autumn already... In days like this, to bring up my mood a little, I have even bigger than usual lust for everything colorful ^^ (like that's possible, heh ;P). I say, let's show others - at least with our outfits - that's those rains have to pass! How about that, huh? ;))

wpis edytowany 2011-08-14 o godz. 14:39:37

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0