0% prowizji - na zawsze!

UŻYTKOWNICY

MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

kwi. 24

Walking on sunshine!

dodane przez: MacademianGirl dn. 24-04-2011 r.

Jak już chyba wszyscy zdążyliśmy się przekonać, lato zagościło w kraju na dobre. Nie mogłabym być bardziej szczęśliwa, gdyby nie to, że za chwile sesja a tu z taką pogodą z oknem do nauki człowiek się specjalnie nie pali... No cóż trzeba będzie zacisnąć zęby i ciągnąc ten wóz jak to mówią ;) Zdjęcia wyszły lekko prześwietlone, ale dzięki temu oddają klimat tego dnia!

Słońce przypieka, toteż wybrałam nieco bardziej kolorowy od poprzedniego zestaw. Brzoskwiniową marynarkę (mój najnowszy łup z allegro za całe 10 zł!;)) zestawiłam ze złotym topem z cekinów ala syrenka. Na dól już spokojniej leginsy w kolorze ciemnego beżu/camel i do tego buty w podobnym odcieniu, żeby nie skracać sobie nóg ;P Ekstrawagancją na dole są jedynie niebieskie paznokcie u stóp. Całości dopełnia turkusowa torebeczka. Jestem zakochana w tym kwiecie do włosów, który ostatnio nabyła i podarowała mi mama, czyż nie jest uroczy? :)

P.S. Życzę Wam wszystkim spokojnych i rodzinnych Świąt. Odpocznijcie trochę!

IMG_1167.jpg
IMG_1169.jpg
IMG_1239.jpg
IMG_1180.jpg
IMG_1206.jpg
IMG_1241.jpg
IMG_1197.jpg
IMG_1271.jpg
IMG_1334.jpg
IMG_1345.jpg
IMG_1344.jpg
IMG_1354.jpg
IMG_1376.jpgphotographed by Lily
lb6a.jpg

wearing: blazer (second hand) - allegro.pl, top - monnari, leggings - camaieu, flower - promod, shoes - bata, bag - reserved
The Summer is here - it's official! :) I couldn't be more happy, except that every day it's closer to my end-of-year examination session. It basically sucks since the weather outside is so beautiful that the lats thing on my mid is studying. What can I say... I'll have to bare it somehow. Anyway the shoots came out a bit to bright but it actually reflects the atmosphere of that day.

 Because of the sun, I've chosen much more colorful outfit then the last time. I combined peach blazer (my last capture from allegro - only 10 zł!) with golden sequin top. To equalize this powerful mix I put on camel leggings and shoes in the similar color. The only extravagance that I let may self below the belt, was using the blue nail polish. I'm absolutely in love with the flower that my mom bought and gave to me. Isn't it adorable? :) 

P.S. I wish you all happy and peaceful Easter, and get some rest! 

wpis edytowany 2011-04-24 o godz. 02:13:51

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0