0% prowizji - na zawsze!

UŻYTKOWNICY

MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

maj 16

welcome to PANAMA!

dodane przez: MacademianGirl dn. 16-05-2011 r.

Miałam ochotę na jakąś słodką fryzurę. Tak słodką i puszystą jak wata cukrowa ;) Początkowo wyszła mi prawdziwa lwia grzywa - Sonia Rykiel byłaby zdecydowanie ze mnie dumna :D Niestety z powodu wietrznej pogody możecie oglądać moje już nieco 'ujarzmione' włosy. Lekki tapir w wydaniu al'a Alicia Keys całkiem nieźle komponuje się z uroczym kapeluszem-panamką. Moim małym grzechem jest to, że do spodni 7/8 założyłam buty z paskiem wokół kostki - są jednak w tak 'wtapiającym' się kolorze, że nie skraca mi to nogi aż tak straszliwie. Po prostu nie mogłam się oprzeć zestawieniu niebieskich spodni z żółtymi sandałami i różowymi paznokciami ;)
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS 
1+%25282%2529.jpg1.jpg
1a.jpg2.jpg3.jpg3a.jpg4.jpg5.jpg5a.jpg6a.jpg7.jpg8.jpg14.jpg15.jpg 
wearing:  pants - reserved, shirt -second hand, vest, glasses and shoes - random shop,bag - vintage, hat - iloko.pl 
koniec.jpgthank you for the lovely shots dear! Photographed by A. Grałek :* 
I wanted a hairstyle as sweet as the candyfloss ;) At first my hair was MUCH more up - believe me, Sonia Rykiel would be proud ;P - but it turned out that the windy weather is not my friend. So everything came our a bit more Alicia-Keys-like than I expected  ;) The hairstyle fit perfectly to the lovely panama hat. I know that I shouldn't wear sandals with belt around my ankle to those 7/8 pants, but I just couldn't resist connecting blue with yellow and pink nails ;D Anyway, the color is so delicate that they don't shorten my legs that much. Kisses! :***

wpis edytowany 2011-05-21 o godz. 11:09:33

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0