0% prowizji - na zawsze!

UŻYTKOWNICY

Maailma korujen

blogi.szafa.pl/ /Kajami

wrz. 12

9# Wrócił internet ...

dodane przez: Kajami dn. 12-09-2012 r.
9# Wrócił internet ...

... wróciły komputery, wróciły dzieciaki. Wczoraj było bardzo spokojnie i kulturalnie, czyli bez przepychanek, bicia i okrzyków "Paniii, ja byłem pierwszyyy!". Dzisiaj rano padły wszystkie monitory - na słowo działały, na słowo przestały. Na pewno problem leży w kablach, jutro muszę się tym zająć. Uczniowie nie chcieli wierzyć moim słowom, że "monitory nie działają". Ha, to na pewno ja coś zepsułam :P

Zakończyłam uaktualnianie kart uczniów. Uaktualniłam też listę w programie. Przynajmniej z tym mam spokój do końca roku. Wrzesień to istne szaleństwo, w sumie jeszcze lista uczniów może się zmienić - ktoś może odejść, a ktoś wrócić. Do końca października jeszcze wszystko możliwe.

Dzisiaj z sekretariatu wynoszono meble, ponieważ pokój będzie malowany. Meble pachnące głębokim PRL-em. Kilku uczniów z gimnazjum już je rozkręcało i znosiło do piwnicy. Jak tylko zobaczyłam, że je wynoszą, natychmiast w mojej głowie zaczęły pracować trybiki - czy coś by mi się nie przydało? Natychmiast znalazłam miejsce dla jednej szafy i pobiegłam, żeby poprosić o przyniesienie mi jej. Chłopcy przynieśli (szczęśliwi, że mogą nie iść na lekcję), złożyli, skręcili, a pani woźna umyła. Szafa na dole i u góry ma drzwiczki zamykane na klucz, a po środku trzy półki. Najpierw w mojej głowie pojawiło się milion pomysłów - co tam dać, co schować, mam tyle rzeczy, które mogłabym tam umieścić. Ale potem poszłam innym tokiem myślenia: co mi najbardziej zawadza? Odpowiedź prosta: czasopisma. Całe roczniki czasopism, począwszy od "Płomyczków", przez "Victora Gimnazjalistę", a kończąc na "Młodym Techniku". Muszę tylko znaleźć jakieś odpowiednio głębokie i wymiarowe pudła i wszystkie gazety przeniosę właśnie do tej szafy. Uczniowie będą mogli bez przeszkód oglądać stare gazety, nie będą już musieli prosić, żebym wyciągała jakieś z zakamarków magazynu. Dzięki temu zyskam dodatkowo peeeeełno miejsca na półkach i będe mogła uporządkować wszystkie te książki, które zalegają mi na biurkach i stole.

Czasami mam ochotę pogratulować samej sobie dobrych pomysłów :P

I znowu mam wrażenie, że wszystko co napisałam to kompletny misz-masz, ale zostawiam to jak jest.

praca, biblioteka, książki, szkoła,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


vooy
Zobacz blog

vooy napisała:

dodane: 14-09-2012 11:35

nawet jak nie są poukładane, to i tak miło się je czyta :)
 

Kajami
Zobacz blog

Kajami napisała:

dodane: 13-09-2012 21:25

vooy, young_girl, sylwia09121991 - dziękuję za miłe słowa :) Powiem szczerze, że na początku byłam pewna, że nikt nie zwróci uwagi na to co piszę, raczej to ominie. Miło mi, że komuś się podoba. Lubię zapisywać swoje myśli, chociaż nie zawsze są one poukładane :P
 

sylwia09121991
Zobacz blog

sylwia09121991 napisała:

dodane: 13-09-2012 19:53

Świetnie czyta się Twoje wpisy, widać że jesteś bardzo oczytaną osobą :)
 

young_girl
Zobacz blog

young_girl napisała:

dodane: 12-09-2012 23:02

Właśnie, świetnie się to czyta :) Fajnie piszesz :)
 

vooy
Zobacz blog

vooy napisała:

dodane: 12-09-2012 22:24

uwielbiam czytać Twoje wpisy! :)
mimo że to temat mi odległy, czasem nie rozumiem o czym piszesz (tzn np co robisz z kartami itp, nie do końca wiem na czym to polega), ale czyta mi się to z przyjemnością! :)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Maailma korujen

Prowadzony przez:
Kajami

Rękodzieło, biżuteria, handmade, książki, muzyka, filmy, życie.

O mnie

Kajami

Na szafie od: 22-10-2008

Obserwuj

Zupełnie nic nadzwyczajnego. Choleryk w flegmatyku.

Obserwują blog
shy252
aapsik
sylwia09121991
madeline018
vooy
anika007

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0